Eli oon 8lk tyttö ja mulla on koululääkärin tarkastus tuloillaan, mietin vaan että pitääkö siellä riisuutua vaatteista ja oon kuullu että tytöillä katsotaan karkoitus niin että lääkäri kattoo pikkareihin, voiko tosta kieltäytyä koska en haluu et joku lääkäri kattoo mun alkkareihi kun vois ihan hyvi vaik kysyä et onko karvotusta:) ja mitä muuta siel niiku tehää terkkari tarkastuksesta poikkeavaa
8lk koululääkäri tarkastus tytöillä
Anonyymi
3560
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Taas näitä. Ihan jatkuvasti näitä aloituksia. Vaikea uskoa, että on enää mikään oikea koulu-ikäinen joka näitä aloittaa.
Ne tarkastukset on tylsiä, oli sitten terkkarin tai lääkärin. Ei mitään muuta. Eikä ne tee mitään mihin ne ei saa sinun suostumusta. Piste.
Meillä ollaan koko ajan alasti.
Meillä piti ottaa vaan huppari pois niin että oli topissa tai mikä nyt sattuu olemaankaan, 6lk piti ottaa paita pois ja jotenki tunnusteli 'niitä'😳 Katto kans alus housuihin, pojilla varmaan kokonaan laskee housut,