Minä en sinusta aloituksia ole tehnyt kuin pari, ja jokaiseen olet tullut höpisemään, ja se siitä. Nyt lopeta jo oikeasti, aina luullut liikoja itsestäsi ja minun tunteistani sinua kohtaan. Leikkikin loppuu aikanaan.
Lopeta jo tuo haaveilu täällä minusta, ties kuinka monta vuotta olet täällä ollut.
13
63
Vastaukset
- Anonyymi
Voi repsukkaa. 😔
- Anonyymi
Nyt on kovat luulot itsestään jollain 😂
- Anonyymi
Se oli minä ja palasin sinne mistä tulinkin koska palautuminen maanpinnalle teki tehtävänsä.
- Anonyymi
Mene sen Peen luo ja pysy siellä! Sinä nuljaska
- Anonyymi
Sananvapaus on ihmisen perusoikeus, mutta se ei saa loukata vähemmistöjä eli heikompiosaisia. Siinä aloittaja on ihan oikeassa.
- Anonyymi
Mistä edes tiedät että juuri hän on täällä? En voi ymmärtää tätä ajatuksenjuoksua!!!
- Anonyymi
Kyllä se ämnä kerkee joka paikkaan
- Anonyymi
No pakko kai niihin on tulla kommentoimaan, jos sää ne mulle osoitat kerta, olisko parempi että jättäsin sut noteeraamatta kokonaan. Sitte sää valittasit, että nyt ignoorattaan taas.
- Anonyymi
Aaa!
Mä en uskonut, että sä olisit täällä!
Kunhan välillä ikävääni yritin purkaa! En mä sua ole ajatellut saavani.
Sori, jos se on tuntunut kiusalliselta! 😬 - Anonyymi
Minä en ole tehnyt kuin pari aloitusta. Viime kesänä 24 ekan kerran luin. Tällä puolella lokakuusta lukenut ja kirjoitellut. Nainen. Sinä olet kai täällä ennenkin ollut aktiivisena. Sinua ajattelen.
- Anonyymi
En haaveile asiat asioina
Olen nähnyt enemmän kokenut enemmän opas on tällä puolen ruutua. - Anonyymi
Enpäää. Et voi kieltää, lälläslääää.
- Anonyymi
Älä nyt viitsi.. Täällä yhä, mutta kohteet vain vaihtuvat. A, N, V... Älä ylennä itseäsi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.1116728Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa
Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d25804628Kuka on menehtynyt?
https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras243063Nainen, ota nyt rauhallisesti
Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä1331281- 451214
Savonlinnan murhapolttaja romani
Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.116968Ajattelen sinua kiitollisuudella
Olet minulle jotain kaunista, jotain, joka tapahtui elämässäni. Et ole minulle pakkomielle enkä vaadi sinulta yhtään mi49882Mitä olisitte sanonut hänelle?
Onko teille jäänyt mieleen joku tietty ihminen ja tilanne, joka polttelee yhä – se asia, jota ette uskaltaneet sanoa ään50844Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e30833Sinulle tiedoksi
Olen paljon miettinyt sitä hetkeä, kun uskalsin näyttää pienin elein ja kertoa pienesti, eli hyvin hillitysti sinulle si26821