Ikävä iski kaupassa

Siellä pyörin ja eräs mieshlö muistui mieleen. Mitähän sulle kuuluu...
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kävin kylä kaupalla tänään oli hiljaisti mietin siellä yhtä naista.

Äänestä
  • Ketä mietit?

    Äänestä

  • Nyt ei kyllä olla kyläkaupalla, vaan kaupungissa kaipailemassa.

    Äänestä

Yhtä vaalea hiuksista.Ja ainavaan ei voi mitään.

Äänestä

Mitäs tässä , Ritari Ässä. Huomenna taas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Siellä pyörin ja eräs mieshlö muistui mieleen. Mitähän sulle kuuluu...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu