Laadukkaat lumiketjut

Olen hankkimassa lumiketjuja autooni. Onko kokemusta ovatko Husky merkkiset ketjut hyviä vai Amio tai Magneti Marellin lumiketjut?

Tällä hetkellä kovasti on lumiketjuille tarvetta.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Noista merkeistä en osaa sanoa. Itse käytin Security Chain Companyn ketjuja Kalliovuorilla asuessani. Merkillä tuskin on suurta väliä, mutta opettele ketjujen asentaminen kunnolla etukäteen. Tätä ei voi liikaa korostaa.

Äänestä

Nolla pistettä!

Äänestä

Dallapeen linjurissakin oli ketjut pöperö kelin aikaan ja James bondilla oli kanssa??

Äänestä

Onko aloittajalla kokemusta muiden tärkeiden asioiden kyselystä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olen hankkimassa lumiketjuja autooni. Onko kokemusta ovatko Husky merkkiset ketjut hyviä vai Amio tai Magneti Marellin lumiketjut?

Tällä hetkellä kovasti on lumiketjuille tarvetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu