uusi peelja

tapparan uusi peelja on kalle keraman
4176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tulee tapparaa
Ilari Näckel,(JYP)
Tuukka Mäntylä,(Luleå/SWE)

Lähtee pois seuraavat pojat
Johannes Alanen,(JYP)
Juha Gustafsson,(Blues)
Mikko Myllykoski,(Lopettaa
Pekka Saravo,(Luleå/SWE)
Jaakko Siren,
kimmo Koskenkorva,


Huhut
Janne Grönvall,(Färjestad/SWE)
Quinn Hancock,(Jokerit)
Teemu Virkkunen,(Ässät)
Jussi Halme, p (U. of Denver/NCAA)


janne,Quinn,teemu ja jussi tulevat melko varmasti tapparaa

Äänestä

kuka se on en oo kuullukkaa??

Äänestä
  • varmaan myllykoski lopettaa vitunhomo

    Äänestä

  • tappara-forever kirjoitti:

    varmaan myllykoski lopettaa vitunhomo

    No onneksi ei lopettanut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on % kirjoitti:

tapparan uusi peelja on kalle keraman

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu