Päivän paras ..... Me valkut ...... voi tättärää taasen.
No mutta eikös lisäravinteet ole tuttuja laisinkaan?
Siinä tehtiin me valkut niihin aikoihin hyvää pikku sivutienestiä ja samalla saatiin junnuille lisää potkua sillä ne tuotteet myös toimii.
Proteiinipainotteista tavaraa kaikki huomioiden.
Söisin itsekin vieläkin niitä mutta oman urheilemisen vähentymisen jälkeen on tullut hedonistiksi ja kulinaristiksi, eikä ole tarvetta lisäravinteisiin.
300 euroa kuussa maksoi suunnilleen herbasetti jota itse vedin joskus.
Jiihaaa 300 egee ...... kuka mahtanee olla kyseinen VETÄJÄ ....? 3.600 egee vuodessa 🚜
ME VALKUT PATTAYAN SAVOSSA.
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Erikoinen syy senseille saada raivarit. Lisäravinteet. 300 egee kuussa on aika vähän sapuskaan yhdellekin hengelle. Sinulle tietenkin tosi paljon.
- Anonyymi
Sapuskana lisäravinteet ja nyt kaikkiPattayan rakkaat on lisäravinteiden puputtajia, mitä seuraavaksi?
- Anonyymi
Lisätään senssukan kateuslistalle lisäravinteet.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lisätään senssukan kateuslistalle lisäravinteet.
Nyt kaikki Pattayan rakkaat on lisäravinteita syöviä Valkkuja ja Valkkujen pääpapitar 2010 saa taasen internetorgasmeja.
- Anonyymi
Anna lapselle uusi puheenaihe ja näin siinä käy. Seuraavaksi käsittelemme stroganoffia. Voisiko sensei aloittaa siitä uuden aloituksen? Voit ensin googlettaa mitä se on ja sitten voit vaahdota siitä muutaman päivän. Ok?
- Anonyymi
Aloittaja aiheesta että Feikki 2010 on ravintola-terapeutti ja thaimaalainen opettaja, on havaittavissa aiheesta, että 2010 on feikki, joten vaikka et ymmärräkkään, niin villalanka toimi taasen, etkä ole sitä vieläkään huomannut kaikkien rakkaiden ryhtyen luontaistuotemyönteisiksi, jopa valmentajiksi.
On myös luettavissa ken vaahtoaa.
Uusi aihe ..... Numerosensei ...... jatka siitä🐒
Oon ihan varmasti vetänyt enemmän herbaa ku kaikki muut täällä yhteensä. Voidaan sanoa että oon herba laiffi mies. Kuus haima tulehusta, rasvamaksan siirto jonossa, deliriumia kerran kuussa, talo meni ja luotto tiiot, kodin hoitaja muutti thaimaaseen, lapset ei enää moikkaa, suolisto ongelmia ja vatsapaineet koholla, viis kertaa ollut avanteessa teltassa Jorvissa, spyyke sekasin ja otan ihan miten sattuu lääkkeitä.
Se on pojut herba laiffia se! Alkossa muistaakseni 8 egee pottu. Nykyää juon perä kontista ostettua paltian viinasta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi1827692Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä1365279Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y562791- 2782398
Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu1332336Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota
Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v5742148Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont742118Persuilla paniikki, kun diktaattorit yksi kerrallaan kaatuvat
Hallapersut halusivat sivarineidostaan sotilasjuntan komentajan Suomeen, jotta persuaatteen mukaiset puhdistukset olisi81780Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.571166Laittaisin whatsuppissa viestin
Jos olisin täysin varma että se on toivottua vielä kun aikaa on mennyt ja että toivot sitä edelleen.721154