Hyvä tuuri?

Anonyymi

En viitsi kasinon nimeä sanoa, en ole mikään mainostaja. Mutta aiemmin olen voittanut peliurani (1.5v) aikana isompia potteja 2x 1500e ja kerran 2000e. Nyt viikko sitten tuli 3500e ja sen jälkeen tullut joka päivä joka talletuksella noin 1000e voittoa. Talletan 1500-2000€, käyn 1400e maksimissaan kunnes pukkaa isompaa voittoa. Välillä 4000 ulos. Mitä ihmettä? Paljon teen talletusta ja ulos, mutta tuntuu menevän kokoajan samalla kaavalla.

3

208

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minulla oli hieman ylimääräistä rahaa siis käytössä. Tuon kirjoituksen jälkeen alkoi kuitenkin niellä. Huomasin pelanneeni kolmeen kertaan 1000e. Mikä masennus!! Mies ei tiedä kuinka paljon pelaan. Joskus pyytää että pelataan yhdessä kun voitan usein, mutta en halua. Olen paljon rohkeampi pelaaja... Käyttörahat loppui enkä halunnut koskea säästöihin, otin eka kertaa ikinä 2000e pikavipin. Viimeisiä rahoja jo vietiin kun laitoin 50e panoksen ja voitin yli 10k!!! Luojalle kiitos, nyt rahat kotiin ja minun pelit loppuu ennenkuin vie mennessään. Vähän meinasin hymyillä sohvalla, onneksi mies ei huomannut ja kysynyt.

      • Anonyymi

        Yleensä iltasadut kerrotaan vasta iltayhdeksän jälkeen mutta tänä nyt lipsahti snadisti ennen aikojaan. 😊


    • Anonyymi

      Näin siinä vain kävi. Illan päälle ajattelin vielä kokeilla 1k maksimissaan niin 8k tuli lisää??

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?

      HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      76
      2140
    2. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      102
      1913
    3. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      151
      1879
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      97
      1431
    5. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      35
      1409
    6. MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil
      Kajaani
      317
      1275
    7. Kirjallinen varoitus

      On annettu eräälle henkilölle. hyssytellään kuitenkin asiasta
      Äänekoski
      61
      1252
    8. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      130
      1122
    9. Julkisuuden henkilön päiväin päätös

      Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa
      Sinkut
      276
      1076
    10. Kuulin juttua että Jeesus on kopioitu krishnasta

      Pitääkö paikkansa että kertomukset ovat samat kummankin uskonnon kirjoissa
      Hindulaisuus
      448
      988
    Aihe