Tai hyödyttää? Koukuttaa vain ihmisiä johonkin ikuiseen mielikuvitustranssiin. Jos palstaa ei olisi, niin moni olisi tyytynyt vanhanaikaisiin menetelmiin.
Aloitukseni saa vihaisia vastauksia koska koukku on monella kova. Vähän sama kun puhuisit alkoholistille viinasta.
Aloitukseni saa vihaisia vastauksia koska koukku on monella kova. Vähän sama kun puhuisit alkoholistille viinasta.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Eipä nyt koronan aikaan mitään vanhanaikaisia menetelmiä ole tarjolla. Ja sitäpaitsi täällä käy paljon perheellisiä ja varattuja, joille ne menetelmät on jo poissa pelistä. Itse kuulun niihin, joka ei nettitreffeihin mene. Enkö edes etsi seuraa yleensä. Kaipaan vain yhtä.
Paljon?
Siis yks ! 🤣
Voi se olla yksikin, luulin moneksi.
Pata kattilaa soimaa!
Varsinainen koukku! 😂🤣
Autuaan älyämätön on olevinaan se, joka voi foorumilla tuomita muiden käytöstä, vaikka on väännetty rautalangasta moneen kertaan, minkälaisia erilaisia käyttötapoja sivustolle eri ihmisillä on erilaisissa elämäntilanteissaan.
Ja kaikesta selittämisestä huolimatta sä näet vain sen yhden käyttötavan, jonka sun kapasiteetilla pystyy käsittämään.
Ja sitten vielä kuvitella itsensä ylivertaiseksi kehumalla omaa älyämättömyyttään kovaksikin koukuksi!
Hän eli ap on itse se kaikkein riippuvaisin. Ei osaa jättää palstaa ja yrittää saada muut jättämään palstan, että itsekin pystyisi. Tuo on samaa sarjaa kuin käskeä muiden hankkia elämä palstan sijaan, vaikka itsekin on täällä.