Omat makkarat mukaan, sinapit tarjoaa järjestäjä. Juhlitaan taas kerran piiiiitkäääääää kesälomaa.
Perjantaina 16.4 kesälomajuhlat Käyskillä
Anonyymi
3
93
Vastaukset
- Anonyymi
Ilves lähettää kouvolan mestiskiekon kesälomalle jippii hyvä ILVEEEEEEESSSSSSSS IILVEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSS
- Anonyymi
Onnetonta sähläystä Kookoolla täysi paniikki päällä. Vain täysin onneton porukka pystyy möhlimään ottelun puolivälissä hankitun 3-0 johdon . Ja vielä viimeisellä minuutilla piti jäähy ottaa.
Ansaittu kesäloma buahhaahhaahhaahhaaaaaaa - Anonyymi
olihan siellä kuulemma ollut kivat hipat.
poikien makkarat aivan sinapissa.
ensi vuonna taas uudelleen, uhh ahh!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh422822Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia
Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-201729423562600Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta562335- 352204
- 251733
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251639- 481526
- 1001449
En ymmärrä käytöstäsi
Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek1391405Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa661309