Nätti hänkin.

12

2257

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oispa hyvä imee hellästi sit liuttaa jäykkä kyrpä sisään.

      • Anonyymi

        Sulla on sielläkin silkkaa höttöä.


    • Anonyymi

      Upea pillu likalla, aivan mahtava. Tykkään vaan enemmän tummista ja vartaloltaan muodokkaista naisista. Mutta tämän pillu on kyllä lähes täydellinen, nuo häpyhuulet on niin seksikkäät 😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎🤓😎🤓😎

    • Anonyymi

      Häppärit on seksikkäät

      • Anonyymi

        Hyväpillunen gimma


    • Anonyymi

      Kiihottava pillu nam

    • Anonyymi

      Sisemmät häpyhuulet ovat nauniisti ulkonevat.

      • Juuri siksi olen tehnyt hänen kuviinsa linkin, mutta eipä ole hänen muussakaan kauneudessaan pienintäkään moittimista. Todella täydellinen sisko. Herttainen ja samalla itsevarma ilme.


      • Anonyymi
        quiM kirjoitti:

        Juuri siksi olen tehnyt hänen kuviinsa linkin, mutta eipä ole hänen muussakaan kauneudessaan pienintäkään moittimista. Todella täydellinen sisko. Herttainen ja samalla itsevarma ilme.

        Blondit on pliisuja ja liikaa likka eikä nainen. Mutta pillu on seksikäs ja nuo häppärit ihqut


    • Haluaisin laittaa kullini sinne

      • Anonyymi

        Tietysti haluut kun on seksikäs pillu eikä mikään kurja viiva


    • Anonyymi

      Kaunis pillu ja likkakin sievä. Mutta mä oon rakastunut ja seksi ei tunnu yhtä upeelta kenenkään muun kanssa ei lähimainkaan. Rakkaani on naimisissa ja itse olen varattu kanssa mutta mulla on pelkkä avopuoliso, jonka vaihtaisin heti elämäni rakkauteen. Ollaan siis jo naitu rakkaani kanssa vaikkei salasuhdetta olekaan. Oon rakastanut jo 3 vuotta ja nyt näyttää siltä että hän haluaa erota ja olla mun oma. Tätä olen toivonut, ei ollut helppoa mutta nyt on oikeiden päätösten aika. En ole 3 vuoteen saanut omasta avopuolisonsa mitään iloa, nussinut sitä olen kyllä mutta saldo jää laihaksi kun tämä rakkaani täyttää pään ja kukaan ei tunnu samalta. Alhaista nussia väärää naista, ei tunnu itsestäkään hyvältä, kassit saan tyhjäksi niin helpottaa fyysistä oloa mutta meidän väliltä puuttuu paljon. En rakasta avopuolisoni enää, kiva se on ja nätti mutta ei lähellekään yllä rakkaani tasolle. Kun rakas ja mä ollaan made on heaven. Kaikki menee nappiin , huumori on kanssa just it pointti. Mietin vaan rakastani ja hänen vartaloaan ja tunteitani jotka on kuumemmat kun ikänä. Ei pelkkää seksiä vaan täyttävää rakkautta.

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      82
      4883
    2. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      233
      4684
    3. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      68
      2418
    4. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      75
      2406
    5. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      61
      2348
    6. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      80
      2225
    7. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      53
      1916
    8. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      28
      1547
    9. Vuoksesi kaiken

      Tekisin vuoksesi kaiken. Enemmänkin. Kunpa tietäisi ja hyväksyisit sen. Ymmärtäisit, en voi elää ilman sinua. En halua
      Ikävä
      124
      1418
    10. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      113
      1404
    Aihe