Nätti hänkin.

12

2179

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oispa hyvä imee hellästi sit liuttaa jäykkä kyrpä sisään.

      • Anonyymi

        Sulla on sielläkin silkkaa höttöä.


    • Anonyymi

      Upea pillu likalla, aivan mahtava. Tykkään vaan enemmän tummista ja vartaloltaan muodokkaista naisista. Mutta tämän pillu on kyllä lähes täydellinen, nuo häpyhuulet on niin seksikkäät 😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎🤓😎🤓😎

    • Anonyymi

      Häppärit on seksikkäät

      • Anonyymi

        Hyväpillunen gimma


    • Anonyymi

      Kiihottava pillu nam

    • Anonyymi

      Sisemmät häpyhuulet ovat nauniisti ulkonevat.

      • Juuri siksi olen tehnyt hänen kuviinsa linkin, mutta eipä ole hänen muussakaan kauneudessaan pienintäkään moittimista. Todella täydellinen sisko. Herttainen ja samalla itsevarma ilme.


      • Anonyymi
        quiM kirjoitti:

        Juuri siksi olen tehnyt hänen kuviinsa linkin, mutta eipä ole hänen muussakaan kauneudessaan pienintäkään moittimista. Todella täydellinen sisko. Herttainen ja samalla itsevarma ilme.

        Blondit on pliisuja ja liikaa likka eikä nainen. Mutta pillu on seksikäs ja nuo häppärit ihqut


    • Haluaisin laittaa kullini sinne

      • Anonyymi

        Tietysti haluut kun on seksikäs pillu eikä mikään kurja viiva


    • Anonyymi

      Kaunis pillu ja likkakin sievä. Mutta mä oon rakastunut ja seksi ei tunnu yhtä upeelta kenenkään muun kanssa ei lähimainkaan. Rakkaani on naimisissa ja itse olen varattu kanssa mutta mulla on pelkkä avopuoliso, jonka vaihtaisin heti elämäni rakkauteen. Ollaan siis jo naitu rakkaani kanssa vaikkei salasuhdetta olekaan. Oon rakastanut jo 3 vuotta ja nyt näyttää siltä että hän haluaa erota ja olla mun oma. Tätä olen toivonut, ei ollut helppoa mutta nyt on oikeiden päätösten aika. En ole 3 vuoteen saanut omasta avopuolisonsa mitään iloa, nussinut sitä olen kyllä mutta saldo jää laihaksi kun tämä rakkaani täyttää pään ja kukaan ei tunnu samalta. Alhaista nussia väärää naista, ei tunnu itsestäkään hyvältä, kassit saan tyhjäksi niin helpottaa fyysistä oloa mutta meidän väliltä puuttuu paljon. En rakasta avopuolisoni enää, kiva se on ja nätti mutta ei lähellekään yllä rakkaani tasolle. Kun rakas ja mä ollaan made on heaven. Kaikki menee nappiin , huumori on kanssa just it pointti. Mietin vaan rakastani ja hänen vartaloaan ja tunteitani jotka on kuumemmat kun ikänä. Ei pelkkää seksiä vaan täyttävää rakkautta.

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860

      Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli
      Maailman menoa
      34
      9218
    2. "Mä elän vieläkin"

      Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn
      Tampere
      27
      3706
    3. Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman

      Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi
      Maailman menoa
      57
      2277
    4. Pate Mustajärvi on kuollut

      Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html
      Maailman menoa
      107
      2120
    5. Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan

      Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on
      Maailman menoa
      18
      1886
    6. Miten ikinä kelpaisin sulle

      Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait
      Ikävä
      13
      1500
    7. Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää

      Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.
      Maailman menoa
      25
      1329
    8. Kuinka kauan vielä

      jaksetaan vastustaa toisiamme?
      Ikävä
      71
      1217
    9. Esko ja Martina viettävät joulua

      Entisen avioparin joulunvietto on ylittänyt IS uutiskynnyksen
      Kotimaiset julkkisjuorut
      168
      926
    10. Millaisia odotuksia ensi vuodelle?

      Itse odotan parempaa taloudellista tasapainoa ja sen aion myös saavuttaa, kun onhan se vain minusta kiinni.
      Sinkut
      159
      853
    Aihe