Nätti hänkin.

12

2237

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oispa hyvä imee hellästi sit liuttaa jäykkä kyrpä sisään.

      • Anonyymi

        Sulla on sielläkin silkkaa höttöä.


    • Anonyymi

      Upea pillu likalla, aivan mahtava. Tykkään vaan enemmän tummista ja vartaloltaan muodokkaista naisista. Mutta tämän pillu on kyllä lähes täydellinen, nuo häpyhuulet on niin seksikkäät 😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎🤓😎🤓😎

    • Anonyymi

      Häppärit on seksikkäät

      • Anonyymi

        Hyväpillunen gimma


    • Anonyymi

      Kiihottava pillu nam

    • Anonyymi

      Sisemmät häpyhuulet ovat nauniisti ulkonevat.

      • Juuri siksi olen tehnyt hänen kuviinsa linkin, mutta eipä ole hänen muussakaan kauneudessaan pienintäkään moittimista. Todella täydellinen sisko. Herttainen ja samalla itsevarma ilme.


      • Anonyymi
        quiM kirjoitti:

        Juuri siksi olen tehnyt hänen kuviinsa linkin, mutta eipä ole hänen muussakaan kauneudessaan pienintäkään moittimista. Todella täydellinen sisko. Herttainen ja samalla itsevarma ilme.

        Blondit on pliisuja ja liikaa likka eikä nainen. Mutta pillu on seksikäs ja nuo häppärit ihqut


    • Haluaisin laittaa kullini sinne

      • Anonyymi

        Tietysti haluut kun on seksikäs pillu eikä mikään kurja viiva


    • Anonyymi

      Kaunis pillu ja likkakin sievä. Mutta mä oon rakastunut ja seksi ei tunnu yhtä upeelta kenenkään muun kanssa ei lähimainkaan. Rakkaani on naimisissa ja itse olen varattu kanssa mutta mulla on pelkkä avopuoliso, jonka vaihtaisin heti elämäni rakkauteen. Ollaan siis jo naitu rakkaani kanssa vaikkei salasuhdetta olekaan. Oon rakastanut jo 3 vuotta ja nyt näyttää siltä että hän haluaa erota ja olla mun oma. Tätä olen toivonut, ei ollut helppoa mutta nyt on oikeiden päätösten aika. En ole 3 vuoteen saanut omasta avopuolisonsa mitään iloa, nussinut sitä olen kyllä mutta saldo jää laihaksi kun tämä rakkaani täyttää pään ja kukaan ei tunnu samalta. Alhaista nussia väärää naista, ei tunnu itsestäkään hyvältä, kassit saan tyhjäksi niin helpottaa fyysistä oloa mutta meidän väliltä puuttuu paljon. En rakasta avopuolisoni enää, kiva se on ja nätti mutta ei lähellekään yllä rakkaani tasolle. Kun rakas ja mä ollaan made on heaven. Kaikki menee nappiin , huumori on kanssa just it pointti. Mietin vaan rakastani ja hänen vartaloaan ja tunteitani jotka on kuumemmat kun ikänä. Ei pelkkää seksiä vaan täyttävää rakkautta.

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      35
      11387
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      63
      9600
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      137
      5475
    4. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      144
      3774
    5. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      75
      3730
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      37
      3625
    7. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      40
      3368
    8. Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron

      Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal
      Maailman menoa
      24
      3143
    9. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      63
      2773
    10. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      74
      2522
    Aihe