Olis halukas olo .
Olisko muita naisia halukkaana hyväilee... Sormetaa nyt... MiA
Anonyymi
352159
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 50 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 35
Vanhimmat
Paikat kuumana..
Mia halukkaana sextaa . Nyt yksin kahteen. Vois hyväillä. Onko muita kiinnostuneita
Hieron juuri kosteaa vakoa sormella, klitorista ensin ja työnnän nopeasti syvälle kolme sormea, panettaa niin mielettömästi. Keskeytän hetkeksi, kun ihana orgasmi lähestyy ja jatkan hetken päästä. Kiima on aivan mieletön, kun muutaman kerran keskeyttää orkun. Sit vikalla kerralla otan dildon käyttöön, hieron klitorista täysillä ja ratsastan värisevällä dildolla... aaaah... haaveilen mielessäni samalla, että joku salaa katselee, kun saan.
Mielelläni katselisin sua samalla kun runkkaan kovaa kuumaa kaluani sun edessä alastomana
Meilaa joskus kun oot kiimaisena,nautitaan yhdessä
T. tapio5 luukku
Tosi kivaa viestien välityksellä harrastaa soolo seksiä vieraiden miesten sekä naisten kanssa. Eilen uutisissa just kerrottiin miten sivustojen käyttö lisääntynyt koronan myötä. Varmaan moni päätyy viestittelyjen kautta myös fyysisesti tapaa sekä nauttii yhdynnästä😗
Kumpi kiihottaisi enemmän: löytää jälkeenpäin ikkunasta spermat jotka runkkasin siihen kiihottuessani katselusta vai se että keskeyttäisin ratsastuksesi soittamalla ovikelloa. Tulisit avaamaan oven kiihkeänä posket hehkuen ja löytäisit minut kalu kovana oven takaa valmiina ottamaan sinut.
Kyllä tässä naisen kosketusta kaipaisi. Ois kiva sormettaa märkää vittua oikeesti.
Mia halukkaana sormetaa antaisin nuolla. Nai mua sormin. Kiihottaa ajatus
Aloitan yhdellä sormella, sivelen häppäreitäsi, ihana perhonen..
ihanaa jatka kiihotun .Mia
Levitän häppäreitäsi sormillani. Tuon pääni lähelle klitoristasi. Tunnet kuuman hengitykseni sitä vasten. Maistan klitoristasi kieleni kärjellä. Vedän pitkiä lipaisuja pilluasi pitkin.
Mee ukko64 helvettiin täältä.
Häivy ukko.
Olen nainen haluatko että tulen mukaan huomen illalla kello 22 jälkeen rukkaan pilluni niin että litiseeen kunnolla? Olen nainen 51 vuotia pituus 162 cm hoikka vartaloinen pillu kyllä kostuu ja tarvittaessa estrogeenit lentää jos haluatte?
Rukkaa vaikka kellosi kuntoon...
Koska kyllä se tiedetään, kenestä on kysymys.
Ukko64... Olisiko jo aika lopettaa tai vaihtaa rehellisempään tyyliin..?
Somoin minä Sari katselisin sinun kalua alastonta kaluasi...voih oih kun saisin sitä sinun kalua syvälle pilluni sisään....
Kyllä tekis mieli oikeeta kalua pilluni sisään panettaa..jo nyt...
Olen Keski - Suomesta 51 hoikka rouvasihminen en todellakaan ole mies vaikka niin luulette...kyllä minä pilluni saan runkattua vaikka kuinka märäksi....kuinka märäksi haluatte pilluni että siitä estrogeenit lentelee niinkö?
Painu sinä juustokulli hevon vittuun
Palsta kyyläri ukko64 tyypillinen skitsoafektiivinen tapaus avautui jälleen
Joks syöksee paksua
Mia halukkaana hyväilee. Kiinnostaisko muitanaisia
Et ole nainen. Mene pois täältä.
Olen Sari ja 51 nimenikin sanoo että olen narttu en uros. Kuka kumman uros64 yritätte hätistellä sitä pois. Uros 64 haaskalintu pois tältä palstalta kuulitko me akat emme sulata uroksia tällä palstalla.
Delaa horo
Delaa horo haaskalintu
Palsta kyylällä profiilikin
Peilikuvalle puhutaan
Kiihottaa ajatus hyväillä autossa vaik kaupan parkis hmmm. N 42
Et ole nainen. Kaikki tietää sen.
Hmmmm hmmmm ja häm häm.
Häm häm ukko kattilata hämmentää.
Vhat vhu i´ts fagyu fag
😂😂😂😂😂