Jokerit-Kärpät 2-0..*3 6-0 !!!!!!! Kyllä se hävettäs olla jokerien kannustaja, sellanen sohvaperuna valmentajaki:D:D KYLLÄ POHJONEN TEKEE POJISTA MIEHIÄ!!! HIENOA KÄRPÄT!!!
ASIAA!! VAIN PARAS ON KYLLIN HYVÄÄ!!!
jea
5588
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
siis jos sä luulet et paras voitti ni sä et sit tiiä mistää mitää.. kärpät voitti vaa säkällä..
Kun joitakin pelejä mutta runkosarjan ja pudotuspelien voittoon tarvitaan RAUTAISIA JA TAITAVIA miehiä.
Ei kannatte ottaa noin vakavasti kyllä se siitä!!
Vaikka Kärppiä kannatinkin,ei kuitenkaan Jokerifaneilla ole mitään syytä hävetä .Hieno kausi on Jokereillakin takana,ei ne muuten hopeaa olis saanneet.
oon samaa mieltä!!!!HYVÄ KÄRPÄT!!!!!!!!!!!!!!!!!
KÄRPÄT RULEZZ!!!
Nonii pikkupojat, ottaakaapa voitosta ilo irti mutta tuo hyvän vastustajan mollaaminen on turhaa. Hävettää, että kärppäfanit alentuu tolle tasolle.. Onnea myöskin Jokereille hopeasta!! Illalla foxiaan!! Varmaan sekin tietty harmittaa, ettei ikä riitä sisäänpääsyyn niin pitää tulla tänne ilkkumaan:-)