ja tietää ihastuneensa oikeaan mieheen eikä mihinkään palstalla naisia haukkuvaan neitimieheen.
Tuntuu lohduttavalta kun lukee näitä
Anonyymi
18<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Ne on naiset jotka täällä naisia haukkuu. Kulissit alkaa kaatumaan ja kohta paljastuu kaikille tuo yksi täti.
Mä kans uskon että mies on. Niin miehisiä juttuja tulee, kun aloittaa kunnolla avaan ajatuksiaan. Ei oo tunteellisuudella pilattu. Empatiaakaan ei löydy ja naiset hakee ulkomailta kun suominaiset ei tarpeeksi taivu kyykytettäväksi
Olen samaa mieltä kuin tuo kommentoija, että ilkeilijät on pääasiassa naisia. Ei yksi täti vaan useita kotirouvia tekemisen ja seksin puutteessa. Silti on kiva tietää, että oma ihastus on täysmies eikä sitä voi luullakaan noiksi troIIeiksi.
22.46 toivottavasti tarkoitat tädillä sitä joukkovoimallaan puolustuskyvytyömän kimppuun käynyttä ahnehtijaa, jolle ei riitä materiaaliset resurssinsa, vaan toisten henkinen pääoma on joko pullotettava omaan myskiseen parfyymiin tai haudattava talon takapihalle.
Mistä sitä ikinä voi tietää..
Kyllä sen ihmisestä näkee, jos on jäänyt lapsen tasolle. Siitä sen tietää. Täällä on osa jäänyt lapset asteelle ja sen huomaa teksteistä.
Anonyymius tutkitusti vähentää sitä rimaa, mikä on kun kirjoittaa omalla nimellään.
Ei alenna. Ne vaan esittää normaaleja muualla ja pitävät yllä jotain kulissia. Täällä ne on omia itseään. Muualla ne esittää jotain mitä ne ei ole, kasvoilla ja nimillä.
Ei ne miehet täällä naisia hauku vasn mustasukkaiset ja kateelliset naiset!
Miehet haukkuu naisia, sellaiset miehet, jotka ovat tulleet jätetyiksi ja noiden vanhemmat ovat eronneet äidin toimesta. Tuollaisilla miehillä on ikuinen naisviha, minkä takia jokainen niiden suhde päättyy eroon naisen kanssa.
Katso ap peiliin. Itse ole t palstalle jäänyt miesnainen. Aloituksia pitää oikein tehdä, jossa mollaat muita ihmisiä. Taidat olla se sukupuolivänkääjä. En usko, että sinä ketään oikeaa ihmistä saat, koska olet noin ilkeä ja itse hillut joka päivä palstalla.
Joo, varmaan se a-mieheen ihastunut nainen. Sitten aina vastailee omiin aloituksiin ja esittää sitä a-miestä. Veikkaisin näin. Ei sillä raukalla ketään ihastusta ole irl, ei ole edes nainenkaan. Se on mies, joka yrittää saada palstan naiset toistensa kimppuun. Ei nyt kukaan terve nainen mene jonkun naisen aloitukseen ja sano, että aloitus on mieheltä, ei naiselta. Minun aloituksiin on monesti tultu sanomaan noin, vaikka nainen olen. Ei tunnu kivalta, kiusaamista tuo on.
No nyt siinä kaksi marjaa ns vastailee toisilleen tai itselleen heh heh. Moraalittomaksi käy tämä touhu.
12.41 sinähän et ole maalituksinesi ja mustamaalaamisinesi yhtään ilkeä tai hajalla. Tulet tänne ilkeilemään päivästä toiseen ja näet palstalla vain yhden ihmisen. Koetko, että toimintasi täyttää terveen merkit?
Tämän aloituksen tehnyt on mies. Tiedän sen. Hän on trolli. On kateellinen, kun ex-naisella uusi mies.
Tai mielikuva naisella/miehellä.
12.47 sinulla on luultavasti oikea mielikuva.
Tämä on kyllä hyvin totta. 😃