Ku taloudessa pyörii mukuloita nii aikuisten panohetket ovat harvinaisia, varsinki ku lapsenlikkoja ei tahdo olla nii kaksinkeskinen aika on kortilla. Meitä onki alkanut kiehtoon että jos löytyis vapaamielinen vaki pariskunta jonka luonna vois kumpikin vanhempi käydä vuorokerroin kyläilemässä. En niinkää halua nähdä ku vieras mies nussii vaimoani mutta ajatus kiihottaa että kumpiki sais estoitta käydä kyläilemässä nainnin merkeissä.
Panoseuraa parille
Anonyymi
201603
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 40 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Ei huono idea!
Meidän arkeen kuuluu pojan kummisetä.
Kummisetä käy myös äitiä eli vaimoani panemassa.
Lasten hereillä ollessa toinen miehistä menee vaikka leikkipuistoon lasten kanssa ja toinen äitin kanssa panemaan ja sitten vaihdetaan paikkoja.
Jos kummisetä jää yöksi niin silloin pannaan äitiä kimpassa.
Lapset on nähnyt kun ollaan oltu sängyssä yhdessä mutta ovat niin pieniä että ovat meidän kanssa saunassakin yhtäaikaa vielä.
Voi vidu mikä trolli aloitus tai sitten on pääkopassa pahasti jotain vinossa
Minä haluan nähdä ja olla mukana kun vaimoani pannaan.
Vaimoni kanssa seksiä on riittävästi mutta kiihoittaa kun on toinenkin mies cuorottelemassa ja himoitsee vaimoani.
saakko myös ite tuota kullia ees suuhun
Voisit antaa vaimosi tulla minun luokse panemaan ota yhteyttä [email protected]
Moi se on niin että myös minä patin mies haluan kahdenkesken miehen kanssa! Haluan kokea miehen kalun monella tavalla! Onko ok?
Ollaan heteroja joten en ala miesten väliseen juttuun mukaan.
et oo kokeillu eli oot ahdasmielinen
Voi helvetti , kaikille niitä lapsia vielä tuleekin.
Ja taas täällä arvostellaan niin moraalista ylpeillen ja kuitenkin kuola valuen lueskellaan näitä toisten mielihaluja ja kokemuksia. Luuletteko olevanne jotain parempia? Hah.
Kiva, että lapsiperheeykin saavat järjestymään noita panohetkiä ja miksi se pitäisi aina tapahtua vain oman puolison kanssa?
Meillä on sama tilanne 2 lasta ja vähän aikaa miehen kanssa.
Toinen puoliso voisi viettää lapsien kanssa aikaa toisen kotona kun vapaat puolisot ovat toisen luona virkistymässä ja sen jälkeen vaihdettaisiin lapsen vahdit ja toinen pari rentoutumaan.
Myöhemmin kun kapset ovat tottuneet toisiinsa ja aikuisiin niin vosi olla kolmen kimppaa ja yksi hoitaa lapsia.
Parin vaihdon suola. Vaimoni ja sisko pari vuotta vanhempi, asumme lähekkäin ja vietämme aikaa paljon yhdessä. Vaimoni siskon mies paras kaveri, viikottain iltaisin lenkkeilemme ja kesäisin kalastamme mökki saimaan rannalla puolentunnin ajomatkan päässä. Vuosia takaperin aloimme illan istujaisissa heittää ilmoille jospa alkaisimme vaihtaa vaimoja viikon lopuksi, jolloin toinen pari pääsis mökille rentoutumaan, toiset pitäis huolta jälkikasvusta. Ajatus kiihotti kaikkia kun naukkailimme viiniä ja saunoimme, kunnes kesäloman alettua siskokset yksissä tuumin päättivät ensiviikon lopun vaimoni viettää siskon miehen kanssa kahden laatuaikaa mökillä. Tilanne perjantai iltana sähköinen kun vaimoni ja siskon mies pakkasivat autoa lähtöä varten. Kaikki tiesimme jokainen oli viikon miettinyt minkälaiset orgiat aviopuolisolla tulee eka kerralla. Lähtiessä sanoin kaverilleni pidähän huolta että vaimolta karstat poissa kun palaatte mökiltä. Nykyään mökillä vietetään aikaa pääosin toisen puolison kanssa, antanut virtaa kaikille arjen aherrukseen. T. Sukulais pari
Hieno kuvio. Harvalla vaa onnistuu.
Meidän poika on 1v2kk ja siskoni tykkää olla lapsemme kanssa.
Miltä kuulostaisi jos kävisitte meillä kylässä vuorotellen.
Poikamme menee säännöllisesti nukkumaan viimeistään klo: 19.00 ja itkuhälytin vartioi hänen untaan.
Voitaisiin vuorotella kanssanne.
Kun lapset tutustuu niin vuorotellaan lapsenvahtina niin saadaan olla kaikki kolmenkimppaa.
Haluaisiko teillä rva olla parin kanssa vai kahden miehen kanssa?
Saataisko siskosikin mukaan?
Siskoni ei ole saatavilla.
Mummo ja vaari ja vaarin sotakaveri haluaa kuvioihin mukaan onhan sekin yhteisöllistä ja mukavaa! Voitteko luoda yhteisön kaikille avoimen vuorollaan?
tuu tänne niin imen paineet pois saat myös peppua
Ei kun tänne!!!👄💕