R- kioski Lapinlahti

Mikähän siinä on kun Lapinlahden ärrällä ei makseta porukan Eurojackpot voittoja Ne pitää maksaa kassasta, mutta sanoivat että maksetaan tilille, ei ne maksa tilillekään.

eli jos et veikkaa et voita. Mutta jos veikkaa ja voittaa , ei saa rahoja. Lopputulos sama

Onko kokemuksia
31199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Otappa ja soita veikkauksen asiakaspalveluun, ei puhelu mitään maksa.

Äänestä

Ärrällä on yksi kiva myyjä, toiset ovat todella tympeitä. Eipä tee mieli asioida. Vienpä lottoni ja rahani muualle...

Äänestä

Hyvä palvelu on

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mikähän siinä on kun Lapinlahden ärrällä ei makseta porukan Eurojackpot voittoja Ne pitää maksaa kassasta, mutta sanoivat että maksetaan tilille, ei ne maksa tilillekään.

eli jos et veikkaa et voita. Mutta jos veikkaa ja voittaa , ei saa rahoja. Lopputulos sama

Onko kokemuksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu