Olen jo jonkin aikaan fantasioinut ryhmäseksistä kahden (tai kolmen) miehen kanssa. Itse olen naimisissa oleva 38 v perheenäiti. Kroppa ei ole ihan fitissä ja ylipainoa on jonkin verran. Olen ihan nätti, koulutettu ja asiallinen. Tämä ryhmäseksi, peppupano, tuplayhdyntä on alkanut kiehtomaa minua enemmän. Salaa näitä liittoni ulkopuolella haluaisin kokeilla. On vain vaikea löytää kokoonpanoa, jossa meillä kaikilla olisi kemiaa, halukkuutta ja kohteliaita ajatuksia toisia kohtaan. Luottamuksella tietenkin. Etelä-Suomessa asun, pieni välimatkakaan ei ole ongelma. Onko palstalla asiallisia, ystävällisiä, toimeentulevia, terveitä ja kohteliaita (40 ) kaveruksia, jotka ehkä etsivät samantyylistä?
Minä ja 2 M
Anonyymi
121119
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Miten sinuun saa yhteyttä?
Kyllähän meitä täälä on. KIK ripa987654 tuone yhteyttä niin suunnitellaan
Voisin auttaa sua..olemme vuosia harrastaneet lähinnä kolmansia ja tapaillut myös yksin miehiä. Mieheni aisuri henkeen ja vereen, tuttuja miehiä useampi myös kaveruksia joiden kanssa yhtynyt useamman kerran. Ovat luotettavia ja ottavat naisen tarpeet huomioon koko yhdynnän ajan😊 Terkuin Hellu
Jopa oli komenti..ei kaikki muumit ole kyllä laaksossa.
Varsinkaan tällä perheellisellä äidillä joka tyrkyttää itseään rahasta.
Eikö omaa miestä enää kiinnosta sadan kilon siika
Moni valmis avustaa rahallisesti varattua naista eikä ylipaino haittaa jos tykkkää aidosti seksistä.
Hhhmmm... Missä kohtaa olen pyytänyt vastineeksi rahaa? Voitko osoittaa tekstistäni sen kohdan, kun itse en löydä?
Ja ottajia on kyllä ollut, anteeksi nyt vaan.
Ap
Edelleen miten sinuun saa yhteyttä?
ilonainen1 at gmail. com kerrothan asiallisesti taustastasi ja ajatuksistasi.
Hei, mielenkiintoinen aloitus. Olen 50:nen
Paremmalla puolella ja kokemusta monenlaisista tilanteista. Tuo kimppa-asia olisi hieno toteuttaa. Olemme pääkaupunki seudulta. Eli kaksi ukkoa olisi valmiit toteuttamaan tuon.
Jos 24cm ja 22cm 5kymppiset kaverit kiinnostaa niin ota yhteyttä.
Hei
Haluatteko kertoa enemmän. Minulle voi laittaa viestiä sähköpostiin: ilonainen1 at gmail. com