Aitoeurooppalainen Skoda on maailman paras auto. Se on täysin viaton eikä siitä pysty keksimään mitään valittamisen arvoista. Erityisesti TSI ja DSG ovat omaa luokkaansa kestävyydessä. Vemix puolestaan tarjoaa parhaan huollon ja Helkama ylivertaisen takuun. Ja mikä parasta, jos ostaa rs-mallin, niin saa kaupanpäälle upean lippiksen ja aidon Skoda Jenkem Edition wunderbaumin.
Skoda on paras.
Anonyymi
1
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ilmankos se on automallien ykkönen myös myyntimäärässä.
Harmittaako noin pahasti Teroa?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 605105
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544592Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224539Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2971773- 911442
- 821419
- 2281328
- 3151049
- 199950
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50860