Sain lääkäriltä reseptin Caverject 20mg lääkkeeseen ja toimii todella hyvin 10mg määrällä.
Nyt tietysti säästävänä kaverina mietin, että voisiko samasta ruiskusta ottaa kaksi 10mg annosta (jos kerran 24h säilyy huoneen lämmössä). Steriilejä neuloja löytyy apteekista jotka käy ruiskun päähän.
Onko ainoa tapa säätää ruisku 20mg asentoon ja silmämääräisesti arvioida siitä puoliväli vai saako tuon ruiskun jotenkin vapautettua jos sen laittaa asentoon 10mg aluksi? Ainakin minulla se mäntä menee jumiin / eikä annosta voi säätää siitä.
Hyviä vinkkejä odotellen
Caverject 20 - useampi annos
9
1152
Vastaukset
- Anonyymi
Joko tuota lääkettä on saatavana ? Syyskuusta 2019 alkaen sitä ei ole ollut
apteekeissa. FIMEA ilmoittelee päivämääriä,jotka aina siirtyvät. Viimeisin
on 21.5 Tuskin tämäkään pitää paikkansa.- Anonyymi
Kyllä sitä on jo nyt apteekeissa. Katso apteekki.fi Sieltä löydät lääkkeiden saatavuuden eri apteekeissa.
- Anonyymi
Laita ensin asentoon 10 mg ja sen jälkeen asentoon 20 mg,pitäisi toimia.
- Anonyymi
Ei kyllä pyörinyt vaikka kuinka pyörittelin.
Näin kuvittelin tämän toimivan - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kyllä pyörinyt vaikka kuinka pyörittelin.
Näin kuvittelin tämän toimivanVedät sen "männän" takaisin ylös ja pyörittelet 20mg asentoon. Itse otan 5mg annoksia ja säilyy kauemmin kuin tuon 24h. Että semmosta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vedät sen "männän" takaisin ylös ja pyörittelet 20mg asentoon. Itse otan 5mg annoksia ja säilyy kauemmin kuin tuon 24h. Että semmosta.
Joku lukko tuossa oli mutta ruuvimeisselillä työntämällä ”mäntä” nousi ylös ja pystyi pyörittämään
- Anonyymi
Ensimmäistä kertaa kokeilemassa Caverjektia ja nyt haluaisin tietää laskeeko kulli heti laukeamisen jälkeen vai voiko otta perään ”toisen kierroksen”?
- Anonyymi
Ei laske. Saattaa jöpöttää vielä tunnin tai kaks :)
- Anonyymi
Eka kerta kokeiltu! Aivan uskomaton aine. Hirvitti ensin pistää mutta nyt jälkeen päin voin sanoa että se ei ollut mitään. Ja mikä seisokki! Vaimo sanoi kuudennen orgasminsa jälkeen että ei pysty enää. Itse laukesin kaksi kertaa n 2 1/2 tunnin session aikana.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 62978
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla296883- 60780
- 55683
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k96603Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai46591- 57590
- 24589
- 79564
Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,13539