Naisten peput ovat olleen aina itselleni ihan uskomaton kiiman lähde. Sormeni on käynyt syvällä sisällä hyvinkin monien naisen anaalissa, mutta kovaa vehjettä on päässyt upottamaan pääosin vain parisuhteissa.
Nyt olen päässyt rakentamaan taas vakituista kiiman ja rakkauden täyttämää elämänkumppanuutta viime vuodesta asti ja estottomammatkin seksin väylät on taas avautuneet. Nainen olisi ollut henkisesti alusta asti valmis ottamaan kaiken vastaan mutta paikat ovat olleen vaan niin herkkiä että ainoastaan sormi on mahtunut satunnaisesti sisään. Yhtäkkiä viime aikoina on tullut käänne ja kiima on ylittänyt kaikki esteet. Mentiin täysin naisen ehdoilla ja pitkän lämmittelyn jälkeen hän yhtäkkiä rentoutui täysin ja sanoi minulle että voin tehdä hänelle aivan mitä haluan. Lopputuloksena oli aivan järisyttävän kiimainen pano syvälle sisään, rakkaani sai järisyttävän orgasmin kun samalla koskettelin hänen pilluaan ja hän sai myös siemenet sisäänsä.
Tuo "saan tehdä aivan mitä haluan" on jäänyt pyörimään päähän usean päivän ajaksi. Yksi pitkäaikainen haaveeni liittyy valta/alistus fantasioihin jossa nainen saisi vuoronperään syvälle peppuun ja tämän jälkeen suuhunsa. Tuntuu mahtavalta ajatukselta että toinen antaa ihan kaikkensa minun eteeni (ja toki itsekin teen kaiken hänen nautinnon vuoksi!).
Yleensä olen todella estoton ja seksistä ja muistakin aiheista voi puhua aivan vapaasti kaikissa muodoissa häpeilemättä ja nolostelematta. Jotenkin tämä pepusta suuhun fantasia on sellainen ettei silti uskalla tuoda esillä. Miksi haluan alistaa rakastani? Mikä siinä kiihottaa? No kai se on jollain tavalla tuo valta ja "omistaminen", vaikka toisaalta en ole edes lainkaan mustasukkainen tyyppi ja koen että naisellani on täysi oikeus omaan kehoonsa jos vaikka joskus haluaisi hetkellisesti muutakin miestä maistaa.
Ihmiset ovat pervoja eläimiä, eikä noissa hommissa sinänsä nyt mitään kummallista ole, mutta jossain näköjään menee omakin "kehtaamisen" raja. Onko muilla fantasioita ja ajatuksia joita ei ole kehdannut esittää kumppanilleen? Ehkä vielä joku kerta saa rakkaani maistaa itseään minun kauttani.
Peppurakkautta (=alistamista?)
2
745
Vastaukset
- Anonyymi
Raju anaalipano oli fantasia, jota ei kehdannut vaimolle kertoa, mutta kun sai hänet lopulta suostumaan kokeilemaan peppuseksiä, niin harjoittelun myötä homma edennyt pikkuhiljaa rajummaksi. Nykyään vaimo tietää, että aina seksin harrastamisen loppuhuipennukseksi haluan panna takaapäin peppuun.
Olen päässyt yhden kanssa tuota pepusta suuhun hommaa tekemään. En kyllä ole siinä nyt ollenkaan varma, kumpi vei ja ketä. Nainen oli silloin minua yli 10 vuotta vanhempi ja itse vähän yli parikymppinen ainavalmis ompelukone. Hänen kanssaan sai kyllä tehdä ihan mitä vaan ja milloin vaan, mutta se kai oli tarkoituskin. En siis osaa sanoa, oliko kysymys varsinaisesti alisumisesta tai antautumisesta.
Pimpsasta suuhun ja takaisin ja välillä pimpan nuoleminen on ihan vakiokamaa kivaa sellaista. Kiihottava ottaa se pimpan makuinen kuoli ja työnenllä suuhun, ottaa huulilta naiselta maut itsellekin.
Peppu on minulle panopaikka siinä missä muutkin paikat, ihana sellainen toki. Jos haluan panna perseeseen, panen sinne ilman sen kummempaa numeroa. Ihana ollut saada sellaisten naisten kanssa, joille asia ei ole ongelma tai kynnyskysymys.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk662204Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna921482Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.621285Tiesitkö mies
Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll701271- 1151149
Jos siis saamme
Sen keskusteluyhteyden niin olisitko jo sinäkin rehellinen ❤️🙏 ne jää meidän välisiksi kaikki. Tarvitsemme toisiamme, j901000- 69989
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur72943Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍81886Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise11862