APUA SERIFFI

Tuo teksti jonka se jälleen laitoi tänne !!!!!
YHT.POLITIIKAN PRUSTAT, käyttäenn nyt nimimerkkiä: väärät!!!!!! Miksi sille ei löydy kuria, vaan se saa mellastaan niitä uskon asioita väärillä palstoilla"""???
3149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Emme jaksa enää tuon Eskon häiriköintiä!

Äänestä
  • kirjoitukset niiiin kauheita ole, mutta Esko massapostaa.

    Äänestä

Ei pois missään tapauksessa, koska vihreillä "seinät leveällä ja katto korkealla" periaatteella

Samalla periaatteellahan jo Eduskunnastakin olisi ulkona "vittu haisee hyvälle" tyyppi

Miten määritetty mielipuoleksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mielipuoli - ESKO iski jälleen kirjoitti:

Tuo teksti jonka se jälleen laitoi tänne !!!!!
YHT.POLITIIKAN PRUSTAT, käyttäenn nyt nimimerkkiä: väärät!!!!!! Miksi sille ei löydy kuria, vaan se saa mellastaan niitä uskon asioita väärillä palstoilla"""???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu