Nina Mikkosta kuvattiin lyhyessä hameessa takaapäin, että takamus ja alushousut näkyivät suoran lähetyksen kilpailussa! Eikö mitään rajaa?! Tuotanto sucks.
Taas farssi julkkis bb:ssä!
11
195
Vastaukset
- Anonyymi
Eikö putoajia infota studioon tullessa, että urheilukamaa päälle jos tuollaiseen pallomereen pistetään? Hävetkää te jotka suunnittelette. Joku kunnioitus osallistujia kohtaan!
- Anonyymi
Mä loukkaannuin Mikkosen puolesta. Musta toi oli nöyryyttävää. En olis halunnu nähdä esim omaa äitiä noin telkkarissa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mä loukkaannuin Mikkosen puolesta. Musta toi oli nöyryyttävää. En olis halunnu nähdä esim omaa äitiä noin telkkarissa.
Mua hävettäis jos kuulisin että äitini edes katsoisi tuollaisia ohjelmia (ei käsittääkseni katso), saati että osallistuisi niihin.
- Anonyymi
Onneksi en nähnyt.
- Anonyymi
Mitähän sanoo itse Mikkonen kun klipin jälkikäteen näkee? Ei kukaan julkkis katso tuollaista hyvällä. Ei varmasti taviskaan. Nina Mikkonen nolattiin.
- Anonyymi
Miksi ihmeessä kukaan laittaa tositv-ohjelmaan noin lyhyitä mekkoja päälleen!
Luulisi Mikkosen ikäisellä ihmisellä olevan jo sen verran järkeä, että ottaisi mukaansa formaattiin sopivat kuteet.- Anonyymi
Tuotannon vika! Olisi pitänyt informoida pallomeri-pyllistelystä tai kehottaa laittamaan urheilukamaa päälle !
- Anonyymi
Kuka ikinä voi etukäteen ajatella, ett joutuu studiossa johonkin noin typerään touhuun ja vieläpä suorassa lähetyksessä? Onneksi tänään Ukkolan Sanna joutui mekossaan seisomaan vaan paikallaan kun sai jauhot niskaansa!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuka ikinä voi etukäteen ajatella, ett joutuu studiossa johonkin noin typerään touhuun ja vieläpä suorassa lähetyksessä? Onneksi tänään Ukkolan Sanna joutui mekossaan seisomaan vaan paikallaan kun sai jauhot niskaansa!
Odotan sitä kun Saara joutuisi minihameessa johonkin "kerää suorilta jaloilta pullonkorkkeja lattialta selin kameraanpäin niin paljon kuin ehdit viidessä minuutissa" tehtävään.
Nam!!
- Anonyymi
Tiktokissa kanavalla onnipotkii löytyy tuo videopätkä tästä aksidentista.
- Anonyymi
Ukkolla loisti koko hanuri lähes joka otoksessa. Hame oli takaa lyhyempi kuin edestä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista
Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden1494493Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja733443Kokoomus kannatti aiemmin rahoitusmarkkinaveroa - kanta nyt muuttunut
Kokoomuksen linjanmuutos rahoitusmarkkinaveron suhteen on herättänyt kysymyksiä. Vielä aiemmin puolue antoi ymmärtää kan12453Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v332267KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2361707Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka261336Mies pelkää mahdollista raskautta
Millaisia ajatuksia seuraava herättää teissä? Olemme tunteneet miehen kanssa vuosikausia, seurustelleetkin jo pitkään j2341279Kiikkustuoli
Sunnuntai aamun hiljaisuutta ja rauhaisaa oloa. Aloitan taas uuden alustan, jospa edellisessä asiat tulee pohdittu ja sa1691203- 691146
- 63887