Posliinin ja anaalin välinen yhteys?

Anonyymi

Monia miehiä ainakin pornonkuluttajia kiinnostaa anaaliseksi naisen kanssa tai ainakin sen katsominen. Mistä kasvanut kiinnostus voisi johtua. Onkohan asiassa jotain tekemistä sen kanssa, että porno on täynnä posliinialapäätä.

Tervettä miestä luulisi kiihottavan eniten karvainen pillu, ainakin minua. mitä perseeseen tulee niin monia miehiä kiinnostaa juuri tietynlainen takamus, sellainen, joka on tyypillinen hyville synnyttäjille. Porno, kun nyt kun nykyaikana täynnä posliinipillua, joka ei välttämättä viestitä oikein naisesta hänen pikkuaivoihinsa mies kiinnostuukin enemmän perseestä ja jopa perseeseen nylkyttämisestä.

Joissain tapauksissa siis persepanosta kiinnostunut mies onkin normaali eikä välttämättä mikään teinifiili.

Parisuhdevinkki siis myös alapäätään ajeleville naisille, jos mies kärttää koko ajan perseeseen panoa niin antaakapa alaapään rehottaa, mahtaako siinä miehen perse kiinnostus hävitä tai laantua..

3

288

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei se siitä posliinipillusta johdu. Minulle on ainakin ihan sama, onko pillussa karvoja vai ei, sen suhteen panenko perseeseen vai pilluun. Peppuun panemisen saloihin pääsin jo ennen nettipornon ja posliinipillujen invaasiota. Maukas paikka panna, kiihottava ja vähän irstas ja kun nainenkin tykkää ja joskus pyytääkin sinne, niin miksei. Antaa palaa. Mällin toiseksi paras koti ln perseessä.

      Posliinipimppa sensijaqn soveltuu mitä mainioimmin nuolemiseen. Jos on tarjolla trimmattua tai poslaria, on takuuvölitön kielikylpy heti.

      Ja onhan se mukava, panna tyynyä pyllyn alle, nostaa naisen jalat olkapäille, panna perseeseen ja katsoa trimmattua siistiä pimpsaa, jota hän hyväilee.

    • Anonyymi

      Posliini siksi että kaikki näkyy. Itse en poslareista tykkää vaan karvainen siistitty on kaunis. Ja perse on hyvää niin hyvää

    • Anonyymi

      Eiköhän se johdu vaan siitä että posliini on vaan nätimpi ja mukavampi nuolla. Ja panemisen suhteen perse tuntuu vaan paremmalta.

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2205
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      823
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      790
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      736
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      517
      716
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      615
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      580
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe