Maahanmuuttaja yritti ostaa naisen viidellä olutpullolla "hoidettavaksi"

Anonyymi

kun kauppoja ei tullut, raahasi sitten hiuksista ja löi viinipullolla päähän.

Kesällä 2019 kantasuomalaiset mies ja nainen istuivat rappusilla Turussa, kun entuudestaan tuntematon reilu parikymppinen lähi-itäläismies änkesi heidän väliinsä istumaan. Oli selvää, että kysymys oli seksin harrastamisesta, eikä aikeista jäänyt epäselvyyksiä jäänyt varsinkaan sen jälkeen, kun lähi-itäläinen sanoi, että ”panen sitä väkisin”.

Kun mies nousi ylös, lähi-itäläinen löi häntä nyrkillä naamaan. Mies poistui hakemaan apua läheisestä baarista, mutta samaan aikaan lähi-itäläinen raahasi ja retuutti naista hiuksista kohti pusikkoa ja puhui samalla jotakin seksin harrastamisesta.

Läheisestä baarista hälytettiin poliisipartio, joka saapui hetken kuluttua paikalle vain havaitakseen, että nyt lähi-itäläinen purki raivoaan heihin.

Viranomaiset kertoivat lähi-itäläiselle sekä suomeksi että englanniksi, että tämä otetaan kiinni. Alkoi armoton vastustelu. Lähi-itäläinen harasi vastaan ja potki, jolloin maahanmuuttaja jouduttiin raudoittamaan käsistä ja jaloista. Kun tämäkään ei saanut lähi-itäläistä rauhoittumaan, poliisi käytti kaasua.

Haluaako suvakkinaiset vastata?

26

65

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tyypillistä muslimin käytöstä.

    • Anonyymi

      Rasisti nainen ei suostunut suosiolla matun seksileluksi, niin tottahan tuollaisesta rasismista on syytä hermostua. Matulle ei kuitenkaan anneta tuomiota, koska ei syyllistynyt uskonrauhan rikkomiseen,eikä kiihotuseen kansalaista kohtaan.

    • Anonyymi

      Kyllähän näitä tapettavia alikoiria riittää. Yhden kun tapat, niin jo seuraava pussirotta kurkistelee nurkan takaa.

    • Anonyymi

      Päivi Lipponen on pettynyt ettei kunnollista rikastumista tapahtunut.

      Päivi Lipponen kirjoittaa ja pitää oikeudessa puolustuspuheet maahanmuuttajan puolesta.

      • Anonyymi

        Maahan tunkeutuneen puolesta. Muuttajat tulevat töihin, ei loisiksi.


    • Anonyymi

      Tarina on valhetta ja kyykäärmeen mongolisikiön keksimää valetta.

      • Anonyymi

        ei ole, uutinen löytyy mediasta.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        ei ole, uutinen löytyy mediasta.

        media on valheen isän Saatanan pauloissa.


    • Anonyymi

      Kun matua aletaan karkottamaan suvakkinaiset tekee tuon saman. Pari vuotta sitten yksi suvakkinainen ajoi melkein poliisin päälle, eikä saanut syytettä. Sininen volvo, myikö akka tai akan ukko sen paniikissa pois.

    • Anonyymi

      Karkotettakoon välittömästi, uhri ja omaiset voivat ennen sitä käyttää paskaläjää 30min nyrkkeilysäkkinä.

    • Anonyymi

      Näillä matuilla on seksissä systeemi: rojut ränniin ja karkuun!

      • Anonyymi

        Matu-ukoille sitten sama juttu, jostain vaan täytyy löytää 120 kiloinen hoomoo.


    • Anonyymi

      Päättäjät ovat äänestäjien tahdon mukaisia?

    • Anonyymi

      Näitä lisää tänne heti ja paljon!!!

    • Anonyymi

      Ja missähän tuo tapahtui?

      • Anonyymi

        Eikös se Turussa ollut?


    • Leirit käyttöön

    • Anonyymi

      Olisi pitänyt viedä oppiin jonnekin

    • Anonyymi

      Siis suomalainen mies lähtee hakemaan apua itselleen, ja jättää naisensa riepoteltavaksi ja raiskattavaksi. OK.

      • Anonyymi

        Oli varmaan vihreä.


      • Anonyymi

        toisaalta tukahdettu mies ei saa kaivattua apua ongelmiin, niin nainen ulkoistaa elämänsä suhteen ulko puolelle,


    • Anonyymi

      Sillä miehellä oli erikoisosaamista.

      • Anonyymi

        Huippuosaaja alallaan.


    • Anonyymi

      Siis nainen vaihtoi miehensä mamuun ? tykkäsi kovista otteista ilmeisesti vai menikö syyteasteelle ja kummassa vika oli kun ei käytöksestä kerrottu.

    • Anonyymi

      Muslimi tyyliä.

    • Anonyymi

      Onko linkkiä tähän "uutiseen"....?

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka tekee näitä aloituksia

      jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa
      Ikävä
      55
      4947
    2. Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot

      Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent
      Maailman menoa
      254
      3554
    3. Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa

      Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks
      Maailman menoa
      281
      3420
    4. Oot mahtava tyyppi

      En tiedä luetko palstaa. Koitan siitä huolimatta. Oot mun mielestä tosi erityinen tyyppi. Nopeesti taisin ihastua. Jot
      Ikävä
      36
      2703
    5. Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?

      Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär
      Maailman menoa
      296
      2646
    6. Miksi vihereät ja vasemmisto haluavat tuhota tämän maan?

      He halusivat, että kannabis tulisi lailliseksi? - eikö kylliksi nuoria tuhota jo nyt huumeilla? - kannabis tuhosi minun
      Maailman menoa
      55
      1937
    7. Rydmanin nousu sote-ministeriksi on kauttaaltaan irvokas

      Mutta samalla se oli ainut todennäköinen lopputulema. Se myös alleviivaa sitä, mistä tällä hallituksella ja aivan erityi
      Maailman menoa
      274
      1829
    8. En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia

      Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis
      Maailman menoa
      143
      1809
    9. Sofia servasi Pikku-Villen suvereenisti

      – Ihanko tosissaan tuleva sosiaali- ja terveysministeri hyökkää oppositiopuolueen puheenjohtajaa vastaan siksi, että täm
      Maailman menoa
      30
      1416
    10. Harmi, etten koskaan saa tietää

      Olinko vai olenko sun kaivattusi, Jii…
      Ikävä
      120
      1165
    Aihe