Unohdin koko veroilmoituksen toiminimestä.
Täyttelin sen just omaverossa ja tuli pari tonnia voittoa tästä harrastusfimasta.
Olen täyttämässä just henkilökohtiasta veroehdotusta kun mulla on palkkatuloja myös ja pitäisi lisätä se pari tonnia sinne veroehdotukseen.... Mihin helkkarin kohtaan se nyt laitetaan?
Vai kohdistuuko se tieto automaattisesti oikein sieltä toiminimen veroilmoituksen kautta.
Auttakee... meni pää jumiin. toiminimen tulo
Anonyymi
2
200
Vastaukset 2
- Anonyymi
Hölömö
- Anonyymi
Toiminimen veroilmoitus riittää, ei tarvitse sitä enää lisätä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 551119
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust561051Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1131014Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,7920- 93874
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.5735Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista25665Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it191652- 64627
- 73617