Mikä on Persujen tulevaisuus JOS

Suomen ja EU:n tulevaisuus on iso menestys.

Nythän tilanne (hieman valitettavasti) on niin että Persut vie ja muut vikisee. Mut mitä veikkaatte jos talous kääntyy rakettimaiseen nousuun?
254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eiköhän meistä jokainen ole halukas valvomaan ja ajamaan omaa etua, ainakin mitä tulee Suomalaisiin AY-liikkeisiin niin voisi jopa luulla että toisten puolesta emme ole valmiita tinkimään!

Koska mikään muu puolue ei osoita merkkejä siihen suuntaan että olisivat ensisijaisesti Suomalaisten asialla NIIN KYLLÄ PERSUJA tarvitaan jatkossakin - Todennäköisesti entistä enemmän!

Äänestä
  • Aloittaja

    Mielenkiintoista nähdä. Siis jos talous kääntyy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Timmyy kirjoitti:

Suomen ja EU:n tulevaisuus on iso menestys.

Nythän tilanne (hieman valitettavasti) on niin että Persut vie ja muut vikisee. Mut mitä veikkaatte jos talous kääntyy rakettimaiseen nousuun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu