Moi, mitäs teidän pallinne kaipaavat kun tyydytätte itteenne? Ite tykkään hieroa ja puristella palleja runkkauksen ohessa. Välillä vaan hellästi sivelen niitä, tekee tosi gutaa ja kiihottaa kovasti. Parasta on jos on runkkukaveri ja kaveri hankaa omalla jäykällä kyrvällä pallejani vasten. Kiva tuntea kaverin kiimalima omilla palleilla kun terskalla oikein kunnolla hankaa. Nyt oon niin kiihottunut, että täytyy runkata ja hyväillä karvattomia palleja. Haluun myös tehdä samaa kaverille ja nuolla noita mahtavia kiimapalleja. Nyt tunkulle!
Mites pallit?
Anonyymi
21892
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 101 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Siis runkulle, ei tunkulle!
SIIS OIKEIN RUKKUKAVERI
Kyllä täällä aamutouhuissa pallit saa oman käsittelyn. Välillä vedän esinahkaa eestaas, välillä hyväilen palleja. Tuntuu tosi hyvälle. Orkun lähestyessä pallit nousevat kivasti lähelle kyrvän vartta ja tosiaankin odottavat kosketusta ja hierontaa. Mahtava tunne. Runkku on mukavaa,
Just nyt hyväilen ja puristellen palleja samalla kun runkkaan kovaa kaluani
Kun olet nelinkontin ja toinen runkaa sinua, niin parasta on siten, että toinen ottaa pallit takaa jalkojen välistä toiseen käteen, ja toisella alkaa runkkaamaan sinua sivusta. Siinä on sellainen asento, että se kiihottaa.
Vitun kovassa kiimassa nyt . Pallit saa kyytiä ja läpsimistä että tyhjäävät kunnolla kun aika on.
Kiimassa on hyvä ja mukava olla, kyrpä seisoo jykevästi, vedän kyllä kahdesti peräjälkeen käteen että rauhoittuu haarat hetkeksi.
On tää kiimasta tää miesten itsetyydytys. Runkku on mahtavaa. Nyt kaikki miehet kädelle ja kunnolla nautiskelemaan! Mun kiihottaa jo pelkkä runkku sanakin.
Kalu ihan kovana. Nyt kun sais imeä kovaa kalua ja nuolla palleja
Ota miulta suuhun. Juuri vedän käteen
Veto päällä tääläkin, kyrpää imisin ahneesti jos vai eteen tuotaisiin, silti muka heterona elelen.
KYRPÄÄÄÄÄ KYRPÄÄÄÄ !!!!!
Täällä taas saa pallit hierontaa, kyrpä jäykistyy ja odottaa kohta kunnon runkkausta.
Ai että tekee palleissa hyvää tää tyydyttäminen.
Muistan joskus alle parikymppisenä sällinä kun serkkupojan kanssa nukuttiin samassa aitassa mökillä niin,, että tyynyt oli sängyn eri päissä. Usein runkattiin yhdessä ja teki tosi höpöä palleille kun serkku hieroi niitä jalallaan. Pyysi mua myös laittamaan jalan pallejaan vasten ja hoki usein kiimoissaan, että painele niitä. Usein työnteli alapäätään jalkaani vasten. Tuntui kyllä kiimaselta kun muhkeat pallit muljahteli jalkapohjaa vasten. Edelleen pidän siitä jos mies käsittelee pallejani samalla kun runkkaan. Teen mielelläni sitä myös toiselle.
Hieron farkkujen läpi, ihan kapulana jo vasenpuoli etumuksessa, mitenkäs sulla
Kirkasta antaa juosta ............
Onks muit
Kiveksiä on kiva hyvällä suihkussa vesisuihkulla ja samalla runkata, vesisuihku tuntuu hyvältä myös peppureiällä.
joks purkasit
Täällä kans pallit saa hierontaa, nostaa hyvin kiimaa.
kivespainot
runkkailun yhteydessä 👍
Olen kokeillut, kiihotti. Suihkussa on hierovalla suihkulla kiva hyvällä kiveksiä.