Hannu Hoskonen, ole mies, lopeta uhriutuminen

Älä ala persuksi ja uhriudu turhaan. Ole mies ja kanna vastuu omista teoistasi.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hoskoselle tulisi yksinäinen olo olla puolueen ainoa mies.

Äänestä
  • Kuinka EU-myönteinen voi kielivähemmistönä suomi ja suomalaiset olla ? Ei EU:lle linja pitää.

    Äänestä

Hoskonen on erilainen nuori, siis erilainen nuori keskustalainen.

Äänestä
  • outoa miten suvaitsematonta - ihan niinkuin kaikkien pitäisi kitata kaljaa siksi kun muutkin kittaavat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Älä ala persuksi ja uhriudu turhaan. Ole mies ja kanna vastuu omista teoistasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu