Partamonni-naaras oston alla..

Heippa!

Partis urokselle neiti-partista ostamassa ollaan.. Miten kannattaa varustautua uuden monnin tuloon? Ihan normaalisti?? :)
1344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos todella aiot ottaa partispariskunnan niin kannattaa varustautua niin että etsii paikan joka taatusti ottaa vastaan ne sadat poikaset joita pariskunta saa. Pahoin pelkään ettei tällaista paikkaa ole. Tarvitset myös tilaa jossa kasvattaa poikasmäärät. Tai varustaudut listimään satoja poikasia...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_7084260 kirjoitti:

Heippa!

Partis urokselle neiti-partista ostamassa ollaan.. Miten kannattaa varustautua uuden monnin tuloon? Ihan normaalisti?? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu