Otatko mies vul vani kokonaan suuhun?

Vaan nuolet sitä vaan päällisin puolin kun tavataan?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jes. 34:14

Äänestä
  • Jees 007.

    Äänestä

  • Eli kesto 34 min 14 sek?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eli kesto 34 min 14 sek?

    Alle kolmen tunnin on turha edes päätään nostaa.

    Äänestä

Se riippuu vähän kyseisen elimen koosta. Niitä on näes erikokoisia.

Äänestä
  • Eri kokoisia?!!! Nyt kyllä huijaat siellä ihan tosta noin vaan, törkeetä! Kyllä kaikki elimet on kaikilla samankokoisia. Alapas harjoittelemaan, kiltisti menet tänään kauppaan ja ostat sieltä lörtsyn, ja sanotaanko kesän loppuun mennessä se on mahduttava kokonaan suuhun! Hajoamatta, ja sitten voit ottaa yhteyttä minuun, joten näkemisiin rakkaani.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vaan nuolet sitä vaan päällisin puolin kun tavataan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu