Kertokaa miehet millainen orkku tuntuu teistä parhaalta. Jaetaan oppeja ja kokemuksia.
Itelle parasta on kun ei tule sisään pilluun. Parhaita kokemuksia on ollut kun panemisen jälkeen tyttöystävä ottaa suihin ja sitten mällit esimerkiksi pyyhkeeseen. Rinnoille en ole vielä päässyt lasteja heittämään.
Onko jotakin kikkoja jotka saa orkun tuntumaan mahdollisimman voimakkaalta tai pitkältä?
Paras orgasmi
17
3307
Vastaukset
- Anonyymi
Ainakin itsellä paras orkku tulee kun varattua nainut. Joku siinä kiihottaa vieraassa varatussa pillussa, spermat saa laskea toisen omaan.
- Anonyymi
Pohjustan ekax. Silloinen vaimoni oli saanut päähänsä ajatuksen. Oli lukenut miehen orkusta jne. Ehdotti että kokeillaan seuraavaa. Hän laittaa mulle surisevan sauvan takapuoleen ja ottaa poskeen ja hoitelee käsin loppuun asti. Toki laukesin mutta ihan normisti. Vaimo tietty pettyi kun odotti jotakin suurta räjähdystä. Noin 2 vuotta myöhemmin ajattelin kokeilla sitä samaa ja tällä kertaa aivan yksin, kaikessa rauhassa ja ilman mitään suurempia odotuksia. Katselin pornoa ja kaluni alkoi jäykistyä. Menin ns pornoarkullemme ja otin liukkaria ja yhden imukupilla ja värinällä varustetun tekopeniksen. Valmistauduin ja alku oli vähän vasten mielistä. Kiihotuin ja tekopenis alkoi uppoutumaan yhä vain helpommin syvemmälle ja kaluni senkun vain koveni lisää. Istuin siis säärieni varassa ja imukuppi tekopenis juntattuna lattiaan kiinni. Eturauhasessani oli hiton hyvä kutina ja jatkoin kaluni vemputtamista. Sit se tapahtu. orkun ekat kunnon vibat. Kaluni oli kuin rautakanki ja toinen puoli naamastani oli tunnoton ja sit räjähti. TEIN aivan varmasti mm-ennätyksen mälliheitossa. 4-5 KUNNNON RUIISKAHDUSTA. Tietämättä mistään yhtään mitään huomasin että suriseva imukuppinen tekopenis oli juuriaan myöten tullut sisääni. Tärisin ihan horkassa ja hengitys meinas salpaantua. Meinasin nousta mutta jalat tärisivät horkassa. enkä pystynyt irtautumaan sovinnolla koska ikään kuin imu olisi jäänyt päälle. Hetken siinä huilailin ja lopulta pääsin jaloilleni. Olipa orkku tuumailin ja astelin tärisevin jaloin suihkuun. Se oli elämäni orgasmi. En maininnut asiasta koskaan mitään vaimolleni enkä ole asiaa sen koomin enää harrastanut. Erokin tuli aikanaan mutta ihan joistain muista syistä.
- Anonyymi
Tämä olisi kiva aihe. On tänne ilmeisesti muutama vastannut ihan asiallisestikin mutta ihmettelen tuota alhaalla lukevaa tekstiä.. 54 viestiä poistettu asiattomuuden takia. Eikö suomalainen mies oikeesti osaa kirjoittaa maailman ihanimmasta asiasta ns sääntöjen mukaisesti.. Vaiko onko niin että teistä kukaan ei ole vielä kokenut sitä parasta orkkua.
- Anonyymi
Joskus 30 vuotiaana kun jaksoi ja olin erittäin aktiivinen pukki niin paras orkku oli se toinen perättäinen tuleminen. Eka orkku ei oikeastaan tuntunut miltään ja kun vain jatkoi jyystämistä niin kaipa se nainenkin siinä sitten ehti mukaan ja oikeesti lämpeni jne. Pari kertaa onnistuin laukeamaan peräti 3 kertaa yhden yhdynnän aikana ja pää tuli kipeäksi, siis ei kalunpää vaan yläpää.
- Anonyymi
Pitkän tauon (useita päiviä) jälkeen alkuun sopivasti esileikkiä ja vaimo ratsastamaan päälle. Kun se siinä hieroo itseään, niin että penis on kunnolla sisällä ja itse koittaa pidättää orkun tuloa mahdollisimman pitkään, niin lopputulos on yleensä todella hyvä.
- Anonyymi
Samanlaista. Rakastelumme loppuhuipennukseksi olen joskus pyytänyt vaimoa "raiskaamaan" minut ratsastamalla päälläni. Kun itse en tee vastaliikkeitä, niin silloin orkku tuntuu normaalia paremmalta, tuntuen koko kehossa. Vaimokin saa yleensä yhden lisää...
- Anonyymi
Joku kerta on on malttanut vetää käteen silleen, että kosken munaa mahdollisimman vähän. On vaikeeta malttaa olla puristamatta kunnolla. Mutta sitten kun lähtee niin on ihan parasta.
- Anonyymi
Sauvaa perseeseen, ensin naisystävä aloitta pienemmällä ja sitten pyydän isompaa. Runkaan samalla itse itseäni ja pitkitän laukeamista. Suuhun tai rinnoille. Takaa pilluun ja juuri ennen orgasmia tiukkaan perseeseen antaa kivat kiksit myös.
- Anonyymi
Tikkana shortseis mites siellä
- Anonyymi
hhahhaa vai tikkarina
- Anonyymi
OOtko useinkin imenyt tikkaria vai tarjonnut jollekulle
- Anonyymi
Mikäs siinä niin makeet et haluu kundi antaa naisell maisteltavaa
- Anonyymi
Ihan sulla homma hanskas
- Anonyymi
Aihe sulla ajankohtainen vai
- Anonyymi
JOks kirkasta
- Anonyymi
Tikkarit vuotaa
- Anonyymi
Parhaat orkut on tietysti silloin, kun panetus on kovin esim. krapulassa. Yksi ikimuistoisin on, kun oltiin oltu vaimon kanssa häissä, yö hotellissa ja seuraavana aamuna panin vaimoa hirveässä kiimassa takaapäin peppuun. Toinen kerta oli, kun palasin reilun viikon reissulta, hirveä panetus, tulin myöhään illalla kotiin. Vaimo ymmärsi yskän: olin hädin tuskin saanut ulkovaatteet pois, kun vaimo polvistui, avasi housut ja otti suihin siinä eteisessä.
Ketjusta on poistettu 61 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 285651
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu333613Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533522Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu263417Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1243006Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod322727Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint222419Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1212392- 442390
MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142205