Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kun tekee kipeää

Kyse on trendi-ilmiöstä. Se tekee kipeää ja on ainakin antavalle puolelle alisteista ja jopa nolostuttavaa. En osaa nauttia kun ei tunnu kerta kaikkiaan muulta kuin pahalta. Ykköseen kun rakastellaan niin vau! Kakkonen on tarkoitettu aivan muuhun.
102943
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Vittuako se sulle kuuluu miten me vaimoni kanssa naidaan? Ja ihan noin yleisestikin, vittuako se sulle kuuluu mistä me muut pidetään? Millä perustelet sen että se on alisteista ja nolostuttavaa jostakin, jos kerran vaimo itse sitä pyytää?

Ja mitä sinäkin muka trendeistä tiedät? Koitappa kertoa milloin tuo trendi on muka alkanut ja kuka sen on yleensäkin aloittanut? Jos ei sua persepanot kiinnosta niin mitä helevettiä sitä tarvii täällä julistaa ja muilta kieltää? Luuletko olevasi joku sänkykamarilain julistaja? Jos et anna kakkosta, niin ole antamati, sillä minua ja meitä muita sinun omat harrastukset ja luulot ei hetkauta.

Äänestä

sattuuko ämmään vai ei, kunhan uros nauttii ja laukeaa.Seksi on tarkoitettu vain miesten nautittavaksi.

Äänestä
  • ja vitut on niin...

    Äänestä

  • Tuo on kyllä aika paksua, kummankin osapuolen tulee nauttia asiasta. Tuollainen ihminen tuskin saa koskaan.. :D

    Äänestä

Tottakai se tekee kipeää jos sitä jännittää ja asenne tollainen ku sulla.Olen kuullut monelta naiselta et pilluorkku ei ole mitään anaaliin verrattuna ja en epäile yhtään.

Äänestä

Kyllä mäkin muistan että nuorena se yökötti ja tuntui sairaalta. Silloin oli muutenkin niin rajoittunut. Mutta aikuisempana olen oppinut vähän avarakatseisemmaksi, onneksi, sillä anaaliseksistä ihanan orgasmin ja vielä nopeammin kuin "perinteisestä" seksistä.

Mun ei ole koskaan tarvinnut seurata mitään seksitrendejä tai -muotia. Sitä on tehty mikä on tuntunut hyvältä ja oman rakkaan kanssa on helppo kokeilla kaikkea kun voi puhua avoimesti ja tiedän että hän hyväksyy minut tällaisena, omana itsenäni. Ei mun tartte olla mikään seksin ammattilainen. Mutta minä harrastankin seksiä vain sen kanssa jota rakastan enkä vain pyri huippusuorituksiin.

Äänestä
  • Anaaliseksi menee vaihtelusta ja joskus jopa nautin siitä. Perinteinen onn kuitenkin aivan eri luokkaa.

    Äänestä

edes ekalla kerralla. Ihanaa on oman kullan kanssa kun ei jännitä, ja tosiaan, peppuorgasmi on ihan toisenlainen ja paljon voimakkaampi kuin vagina- ja klitorisorgasmit.

Äänestä

Jos et kerran siitä itse pidä? Ei seksissä mielestäni saisi toista pakottaa. Jos suhteenne on sellainen, että sinua alistetaan onko se mies sen arvoinen?

Ja kommenttia niille jotka vastasivat aloittajalle. Ei tässä teitä olla kieltämässä.

Ja sitäkään ei pitäisi unohtaa, että vaikka kuinka tekisi oikein jne. kaikki eivät vain pidä peppupanoista. Eivätkä välttämättä saa orkkuja sitä kautta ollenkaan. Olkaa onnellisia jos itse saatte. Mutta ei pidä unohtaa, että ihan hyvin toisinkin voisi olla.

Äänestä

en olis uskonu ku eka kerran kokeilin poikaystävän kaa, mut hyvältä se tuntuu ku SE tulee oikeasta kulmasta eikä hinkkaa liian reunalla..Siinähän ne supistaja vai mitkä lihakset onkin. Tuntuu aivan erlaisekta kuin normaali yhdyntä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EnniH kirjoitti:

Kyse on trendi-ilmiöstä. Se tekee kipeää ja on ainakin antavalle puolelle alisteista ja jopa nolostuttavaa. En osaa nauttia kun ei tunnu kerta kaikkiaan muulta kuin pahalta. Ykköseen kun rakastellaan niin vau! Kakkonen on tarkoitettu aivan muuhun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu