Eturauhasen stimulointi

Olen omistanut useita vibraattorreita, joilla olen stimulointi eturauhastani. En ole vielä kertaakaan saanut orgasmia pelkällä eturauhasen stimuloinnilla. Joka kerta olen myös runkannut.

Olisi mukavaa, jos eturauhastani hierottaisiin sormella. Olen 30 vuotias mies Pietarsaaresta.

4

1515

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaikki ei sitä saakaan. Joillekin siitä ei tule minkäänlaisia tuntemuksia. Jos haluat oikein todella järisyttäviä ja jopa useita minuutteja kestäviä "orkkuja", niin hommaa todella taipuisa värisevä lelu, jonka voi työntää esim. 40 cm syvyyteen. Kun vibra värisyttää tuolla navan yläpuolella, se tuntuu kaikkialla vatsan alueella ja aiheuttaa oikeasti aivan käsittämättömän voimakkaita ja joskus sietämättömän pitkiä "orkkuja". Siinä joskus menee ajantaju sekaisin ja on koko ajan jossain orgastisissa sfääreissä, kun "orkkuja" tulee jatkuvasti. Toinen varsin poikkeava "orkku" on virtsarakko-orkku. Kun vibra värisyttää pelkästään rakkoa, niin alkaa tuntua sellainen terävämpi kihelmöinti. Kun sitä kestää jonkun aikaa, se tunne alkaa levitä ja sitten tulee sellainen "pistävä" voimakas tunne. Rakko voi siinä tyhjentyä, eli on syytä käydä tyhjennyksellä ennen sessiota. Toisaalta myös puolitäydellä rakolla tuntemuksetkin on voimakkaampia ja tahdoton alleenlaskeminen voi olla kiihottavaa. Näiden jälkeen perusorkut ja eturauhasorkut tuntuu mitättömiltä.

    • Stadissa oli yksi upea nainen, joka hieroi päätteeksi myös eturauhasen ja sai aikaan todellisen rentoutuksen. Harmi vaan kun lopetti. Sellaiselle voisin minäkin lähteä hierottavaksi.

    • Anonyymi

      Parhaalta tuntuu ja ainoa, mistä olen saanut anaalistimuloinnin seurauksena orgasmin, on edes-takainen liike. Hyvin voideltu dildo, tarpeeksi pitkä ja niin paksu, että sen saa juuri ja juuri mahtumaan. Sillä rauhallinen edes-takas liike. Välillä kokonaan pois ja sitten sisään, pois ja sisään. Että silleen...

    • Anonyymi

      Rohkeasti vaan thaihierojalta kysymään, osa tietää kyllä mistä kyse osa ei ole koskaan kuullutkaan, jos eivät tiedä niin vaihda hierojaa.

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Dannysta tulee isä 83-vuotiaana

      Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll
      Maailman menoa
      110
      4701
    2. Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa

      Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava
      Maailman menoa
      168
      3692
    3. Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?

      Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi
      Maailman menoa
      41
      3153
    4. Pääsiäisen kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta

      🧠 Mitä kirjoitus kertoo Riikka Purrasta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus pursuaa halveksivaa, jopa a
      Maailman menoa
      21
      3133
    5. Henkirikos kiuruvedellä

      Poliisi tutkii maaliskuussa tapahtunutta 50 luvulla syntyneen kuolemaa henkirikoksena. Missä päin tälläinen sattunut
      Kiuruvesi
      33
      1574
    6. Gallup: Mitä teillä syödään pääsiäisenä, onko juhlaruokaa vai meneekö arkiruoilla?

      Monessa perheessä pääsiäisenä pöytään pistetään vähän parempaa herkkua. Pääruokaan panostetaan ja lisäksi leivotaan vaik
      Liharuoka
      37
      1250
    7. Loimaan k-citymarketilla puukotus

      Jonka on puukotettu Loimaan citymarketilla tänään iltapäivällä noin klo 14. Kuulin kun ambulanssi huusi kaupungilla kun
      Loimaa
      36
      1147
    8. Martinan ex-rakas ulkoilutti Espanjassa koiraa.

      No on hyvä asia, että heillä on kuitenkin hyvät välit, vaikka eroneet jo viimme syksynä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      303
      1060
    9. Kunnanjohtaja haista sinä

      Kyvytön johtamaan kuntaa! Täysin kyvytön. Toivottavasti Hattula saa sinut vaivoikseen. Epäpätevä, ammattitaidoton, yhtei
      Heinävesi
      22
      1030
    10. Jos hän pyytäisi luokseen!?

      Uskaltaisitko mennä?
      Ikävä
      72
      930
    Aihe