Olen omistanut useita vibraattorreita, joilla olen stimulointi eturauhastani. En ole vielä kertaakaan saanut orgasmia pelkällä eturauhasen stimuloinnilla. Joka kerta olen myös runkannut.
Olisi mukavaa, jos eturauhastani hierottaisiin sormella. Olen 30 vuotias mies Pietarsaaresta.
Eturauhasen stimulointi
4
1546
Vastaukset 4
- Anonyymi
Kaikki ei sitä saakaan. Joillekin siitä ei tule minkäänlaisia tuntemuksia. Jos haluat oikein todella järisyttäviä ja jopa useita minuutteja kestäviä "orkkuja", niin hommaa todella taipuisa värisevä lelu, jonka voi työntää esim. 40 cm syvyyteen. Kun vibra värisyttää tuolla navan yläpuolella, se tuntuu kaikkialla vatsan alueella ja aiheuttaa oikeasti aivan käsittämättömän voimakkaita ja joskus sietämättömän pitkiä "orkkuja". Siinä joskus menee ajantaju sekaisin ja on koko ajan jossain orgastisissa sfääreissä, kun "orkkuja" tulee jatkuvasti. Toinen varsin poikkeava "orkku" on virtsarakko-orkku. Kun vibra värisyttää pelkästään rakkoa, niin alkaa tuntua sellainen terävämpi kihelmöinti. Kun sitä kestää jonkun aikaa, se tunne alkaa levitä ja sitten tulee sellainen "pistävä" voimakas tunne. Rakko voi siinä tyhjentyä, eli on syytä käydä tyhjennyksellä ennen sessiota. Toisaalta myös puolitäydellä rakolla tuntemuksetkin on voimakkaampia ja tahdoton alleenlaskeminen voi olla kiihottavaa. Näiden jälkeen perusorkut ja eturauhasorkut tuntuu mitättömiltä.
Stadissa oli yksi upea nainen, joka hieroi päätteeksi myös eturauhasen ja sai aikaan todellisen rentoutuksen. Harmi vaan kun lopetti. Sellaiselle voisin minäkin lähteä hierottavaksi.
- Anonyymi
Parhaalta tuntuu ja ainoa, mistä olen saanut anaalistimuloinnin seurauksena orgasmin, on edes-takainen liike. Hyvin voideltu dildo, tarpeeksi pitkä ja niin paksu, että sen saa juuri ja juuri mahtumaan. Sillä rauhallinen edes-takas liike. Välillä kokonaan pois ja sitten sisään, pois ja sisään. Että silleen...
- Anonyymi
Rohkeasti vaan thaihierojalta kysymään, osa tietää kyllä mistä kyse osa ei ole koskaan kuullutkaan, jos eivät tiedä niin vaihda hierojaa.
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va782011Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3661239Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu251052- 1411028
- 91729
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa118722- 45697
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63662- 59655
- 59608
