miltä fariseukset tuntuu saada korviensa väliin välillä erilaista, aivopesun tuloksen tuottamatonta näkemystä? Järkkyykö mieli, kieltäytyykö ottamasta kasettiin vastaan eli toimiiko yhtä huonosti kuin kehnosti rakennettu bugi?
Mikä pöhinä, mikä pössis
Anonyymi
956
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Bössis erittäin Jees ellei jopa täydellinen, elämä ❤️
Nyt ei kysytty sinulta lainatuin sanoin vaikesta ylikarismaisesta invaliditeetista kärsivältä ukkelilta. Niin loistava tiivistys, että oli pakko siteerata. Hyvä, ettei pelkkää roskaa aina täälläkään.
vaikeasta*
Anteeksi erehdykseni, ystävällisin mielin kuitenkin.
Jo toinen, mee siekin lääkäriin vaan kertomaan ongelmistasi.
Hah hah, eikö ne toiset ole kaiken aikansa ja vaivansa käyttäneet siihen, että saisi toisen näyttämään sekä tohtorin että vankeinhoitolaitoksen tarpeessa olevalta. Varsinkin sellaiset, jotka tämmöisiin ylipäätään kommentoi.
Kuuseen kurkotettiin, katajaan kapsahdettiin
Autsista san ja totes Auvo aikonas thaimahas....
Niin no, on tässä viimeisenä oljenkortena kuitenkin se näillä näppäimillä valmiiksi saatava perin laillinen selvitys, jossa isoveli valvoo isoveljeä kaikkivoipaisten tätä ymmärtämättä.