Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehet, millä lisää seksiä suhteeseen?

Tuli mieleen kysyä täältä, jos jollain olisi vinkkejä miten saada lisää seksiä parisuhteessa. Tilanne on se, että itse haluaisin vaikka joka päivä, mutta ilmeisesti miestä ei seksi kiinnosta (alussa oli enemmän), ei kannata edes ehdotella. Toimivuudesta ei ole kiinni. Onko kokemusta, mikä voisi lisätä haluja? Mitä tekisin?
8194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

istut naamalle, alku aina hankalaa. sopivasti liikuntaa ei liian yksitoikkoista 2h riittää kestävyytteen ja tötiä tai salipunttia isoilla lihaksilla ei laitteilla. perusruoka ja uni. lisäksi arginiini tuntuu laajentavan suonia...

Äänestä
  • Ja lopuksi laajenee purjo perseessäs

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja lopuksi laajenee purjo perseessäs

    Ja tämä oli suora kuvaus yön tapahtumista!

    Äänestä

Mitä jos kysyisit siltä mieheltä, etkä täällä.
Voisit saada ihan oikean vastauksen.

Äänestä

Aloittajalle: et mitenkään, valitettavasti. Se joko kiinnostaa tai sitten ei, itse elän naisen kanssa joka ei ole moneen vuoteen halunnut seksiä. Ja olemme vajaita 40, ei auta puheet ei terapiat, ei mikään. Kannattaa hoitaa tarpeet luotettavan panokaverin kanssa

Äänestä

Somea vähemmän, ja mieheen kiinni. Pientä hiplaamista. Hiukan panostusta seksikkääseen pukeutumiseen. Tehois minuun. Tuukko koittaa☺

Äänestä

"meissä jokaisessa asuu pieni hieroja" Hommaa hyväntuoksuista hierontaöljyä ja ehdota suihkun jälkeen miehellesi josko hän tahtoisi antaa sinulle kivan hieronnan. Ei ole mitään kiihottavampaa, kun pääsee tutustumaan naisen anatomiaan öljystä liukkailla sormilla ja hieroa tätä pikkuhiljaa orkun partaalle. Loppu onkin molemminpuolista kuumaa seksiä. Välillä voit ehdottaa hierontaasi pelkällä huulilla ja kielellä, osta pieni klitoriskiihotin ja anna miehesi itse kokeilla miten ja mihin sitä käytetään, varsinkin kielen kanssa yhdessä käytettynä se saa molemmat villiksi halusta. Näitä ja monia muita kiihottavia juttuja opimme erään naisen kanssa. Ei se suhde ainakaan seksin puutteeseen kaatunut!

Äänestä

Ota rakastaja tai useampikin niin tulee kunnolla saaduksi :))

Äänestä

Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tuli mieleen kysyä täältä, jos jollain olisi vinkkejä miten saada lisää seksiä parisuhteessa. Tilanne on se, että itse haluaisin vaikka joka päivä, mutta ilmeisesti miestä ei seksi kiinnosta (alussa oli enemmän), ei kannata edes ehdotella. Toimivuudesta ei ole kiinni. Onko kokemusta, mikä voisi lisätä haluja? Mitä tekisin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu