Suosittelen Daciaa

Kun ostat näitä muita huonoja merkkejä ne ruostuvat ja muutenkin hajoavat ja ovat kaikin tavoin ala-arvoisia mutta Dacia kestää ja on hyvä, se johtuu uudesta innovatiivisesta valmistustekniikasta jonka vain Dacia osaa.
2226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Dacia tehdään rellun vanhalla tekniikalla romaniassa... miten hitossa se voi olla innovatiivinen? :D

Äänestä
  • Mikä on Dacia uusi innovatiivinen valmistustekniikka?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kun ostat näitä muita huonoja merkkejä ne ruostuvat ja muutenkin hajoavat ja ovat kaikin tavoin ala-arvoisia mutta Dacia kestää ja on hyvä, se johtuu uudesta innovatiivisesta valmistustekniikasta jonka vain Dacia osaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu