Kyllä rienataan

Inhoan koko politiikkaa. Marinkin joutunut tuollaisen paskan jauhamisen kohteeksi. Kyllä tämä politiikka on paskaa.
777
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

epärehellinen sanna itse aiheuttanu koko sopan, syömällä kaksin käsin veronmaksajien piikkiin 850 eurolla kuukaudessa,,,tosi tukevia aamupaloja,,,ja ny salas vielä kuitit, ettei kukaan tiedä kuinka paljon osteltiin muuta kuin ruokaa,,,,,,tämmöstämä on tämä demareiden touhu, käsi aina toisten taskussa,,,,

Äänestä
  • No jopas kolahti. Tosi oksettava vastaus. Taidat olla näitä tämän palstan , minä kun vastaan ja vittuilen idiootteja. Et varmaan edes tajunnut äskeistä lausettakaan. On syönyt,voi helevetti, vaikka olis syönyt 80000 e., tässä maassa on niin paljon näitä aivan toisenlaisia aamiaissyöjiä, jpista sinä et tiedä pätkääkään. On se kumma, kun mustamaalataan henkilöä ilkeimmillään. Syönyt ja syönyt. Laske vielä tarkemmin. Ja laske sekin paljonko sinä olet juonut ja varmaankin syönyt. Heh.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No jopas kolahti. Tosi oksettava vastaus. Taidat olla näitä tämän palstan , minä kun vastaan ja vittuilen idiootteja. Et varmaan edes tajunnut äskeistä lausettakaan. On syönyt,voi helevetti, vaikka olis syönyt 80000 e., tässä maassa on niin paljon näitä aivan toisenlaisia aamiaissyöjiä, jpista sinä et tiedä pätkääkään. On se kumma, kun mustamaalataan henkilöä ilkeimmillään. Syönyt ja syönyt. Laske vielä tarkemmin. Ja laske sekin paljonko sinä olet juonut ja varmaankin syönyt. Heh.

    Sarasvuo on oikeassa. Lue aikaisemmasta. Heh, ei paremmin voi sanoa. Sitä se kateus teettää.

    Äänestä

no tuo vastaus on aivan totta, on syöny vähän liikaa toisten piikkiin,,,,

Äänestä

muut maksaa syömiset ja juomiset ihan itse,paitsi demarit.....

Äänestä

Hesatin omistaja saa maataloustukea 430 000 euroa vuodessa , luulisi sen riittävän aamupalaan.

Äänestä
  • Jos marinilta kysyt, niin hänelle se ei riitä. 4 vuoden pesti pääministerinä tietää hänelle miljoona euroa, sekään ei riitä vaan piti kusettaa valtiolta tonni kuukaudessa extraa ruokiin. Ihan kuin tuosta kahden ihmisen 40 000 € kk-tuloista ei olisi ollut vara niitä itse maksaa.

    Mikään kello ei soinut...ei mikään. Ahneus on kavala tauti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Inhoan koko politiikkaa. Marinkin joutunut tuollaisen paskan jauhamisen kohteeksi. Kyllä tämä politiikka on paskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu