Goldcar huijasi 240EUROa lisäämällä olemattomia palveluita jälkikäteen sopimukseemme.
Viimeiset kaksi vuokrausta Malagan lentokentällä olivat masentavia kokemuksia. Edelinen huijari on nimeltään FIREFLY
Varoitus GOLDCAR-vuokraamosta Malgassa
8
1178
Vastaukset
- Anonyymi
Goldcar on pitkään tunnettu epämääräisestä toiminnastaan kaikissa niissä maissa, missä sillä on toimintaa. Tästä asiasta on tehty lukuisia juttuja eurooppalaisiin lehtiin, missä jutuissa kerrotaan autonvuokraajien todellisista kokemuksista Goldcarista. Jos olet asioinut Goldcarin kanssa, niin muista edes kuolettaa sen luottokortin tiedot, jonka tiedot olet antanut Godcarille autonvuokrauksen yhteydessä.
- Anonyymi
Vuokraa autoasi Goldcarilta, jos haluat pilata lomasi ja lomamuistosi sekä jos haluat menettää rahasi Goldcarin selittämättömissä luottokorttiveloituksissa.
- Anonyymi
Juuri näin.
- Anonyymi
Halpa autonvuokraus - https://economybookings.tpm.li/QhFJ2F2j
Auton varaaminen ja hintojen vertailu on niin helppoa että en enää käytä muita palveluita.
- Anonyymi
Nosto.
- Anonyymi
Goldcar huijasi meiltä 500 euroa! Onko kukaan tietoinen ryhmäkanteista Goldcaria vastaan?
Vuokrasimme auton Goldcarilta Milanon lentokentältä 5 päiväksi. Palautettuamme auton Goldcar lähetti meille asiakirjan, jossa todettiin, että kaikki oli kunnossa. Muutama päivä sen jälkeen Goldcar veloitti pankkitililtämme ylimääräiset 500 euroa ilmoittamatta meille mitään. Otettuamme yhteyttä Goldcarin asiakaspalveluun he sanoivat veloittaneensa meiltä 500 euron sakkomaksun, koska olimme käyneet Sveitsissä muutaman tunnin ajan.
Uskomatonta!
Mielestämme tämän on oltava vastoin ainakin yhtä lakipykälää. Onko Goldcaria vastaan olemassa ryhmäkanteita, joihin voisimme osallistua?
Joka tapauksessa varokaa näitä Goldcarin huijareita! - Anonyymi
Nosto
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 24415232
Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa
Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?461934- 1881467
Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes1161371- 281209
- 122968
Huomioon ottaminen
Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin30912Sinkkusiskoni pliis kertokaa
Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex81784Nainen, se on sellainen juttu että kun sä vain nautit
Niin me miehet tehdään ne työt että sä voisit nauttia. Kato siinä ku sä meet mukamas töihin suojatyöpaikkaas lämpimään t80748- 75668