Pakko taas tänään mennä Lidliin tai Pikkeniin kun niistä netissä saa tarjokset esille niin helposti. Prisman tarjousten haku on tehty hyvin vaikeaksi, johtuuko se etten osaa hakea niitä tarjouksia tai ne on tahallaan tehty niin vaikeaksi löytää.
Prisman tarjoukset netissä
Anonyymi
3
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Siksi tarjousmainosten haku on tehty Prismassa niin vaikeksi että se on tehty nuorille auton omistaville ihmisille joilla on aikaa tuntikausia etsiä ja katsella tarjouksia. Polkupyörällä ja kävellen voi puolestaan asioida Lidlissä ja Pick n Payssa.
- Anonyymi
Soitin Prismaan ja näin minun annettiin ymmärtää. Ei ostosreissu kauppaan ole mikään jännitävä seikkailu ja elämysretki jos asiakas etukäteen tietää tarjoustuotteiden hinnat, siksi Prisma ei mielellään julkaise tarjouksiaan varsinkaan netissä.
- Anonyymi
Kusettavassa kepukaupassa kaikki on vaikeaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1728451KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4527620Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763880Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521613685Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183054Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään552825Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv432060- 1262056
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231893Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211801