Ei enää kipinää välillämme? Asialinjalla mennään vaikka mahdollisuustta muuhunkin olisi. Niin Kurjaa! Mut mä kieltämättä vähän jo luovutin kun et suoraan edes sanonut, pidätkö musta vai et. Uutta kohti jo, harmi kyllä. Tämänpäiväiselle miehelle.
Mä luovutin jo
12
661
Vastaukset
- Anonyymi
Niin ketä? Joku tuntematon rannalla?
- Anonyymi
Kyllä se kipinä sieltä vielä löytyy, kunhan päästään oikeesti lähekkäin...
- Anonyymi
Voi, tuo oli ihanasti vastattu.
- Anonyymi
Ehtiiköhän sellainen tilaisuus vielä tulla, miettii hän täällä surren jo valmiiksi.
- Anonyymi
Milloin tämä tapahtuu ?!
- Anonyymi
Oikea rakkaus ei pysähdy yhden päivän tapahtumiin, vaikka mitä olisi tapahtunut. Rakkaus kestää tuulet ja tuiskut, sateet sekä pakkaset, sillä se on säänkestävää! K mies
- Anonyymi
Rakkaus kestääkin, mutta ihastus ehkä ei.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Rakkaus kestääkin, mutta ihastus ehkä ei.
Olen samaa mieltä, ihastuksia tulee ja menee. Ne kestävät aikansa ja kuihtuvat pois. Ei ole ollut moneen vuoteen yhtään sellaista ihastusta johon olisin halunnut tutustua.
- Anonyymi
Kuuntelin juuri Suvi Teräsniskan; "Kaikki joiden jäljet säästin". Upea kappale. Ehkä lohtua tästä.
- Anonyymi
Höpö höpö..
- Anonyymi
Harmit tulee ja menee kuten harmaat päivät, kevyesti
https://m.youtube.com/watch?v=jMYkA3PjZrg
Kivaa juhannusta everyone - Anonyymi
Ei se mitään. Sovitaan niin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,2055193Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813686Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers113450SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt623142SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun383125SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412326Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1042315Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?302162Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan762120Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja922069