Pysäköinti Oulussa

Anonyymi

Menossa yöpymään Oulun radissoniin. Onkohan hotellin kulmilla ilmaista pysäköintiä? En tarkoita parin tunnin kiekkopaikkoja.

6

66

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Soita sinne radissoniin ja kysy.

    • Anonyymi

      Tiedän, ettei hotellilla ole ilmaista pysäköintiä.

    • Anonyymi

      On siinä hotellin takana oma parkkipaikka. En kyllä tiedä sisältyykö hotellihuoneen hintaan. Hotellin edessä on isohko maksullinen parkkipaikka, mutta yöaikaan se on ilmainen. Muistaakseni klo 18 arkisin loppuu maksullisuus. Maksuttomuus kestää ehkä klo 9 asti aamulla. Eli jos kirjaimellisesti vain "yövyt", niin voit pysäköidä maksutta.

    • Anonyymi

      Eri kaupunkien hotelleissa paljon yöpyneenä voi kertoa, että maksaa se pysäköinti kaupungin kuin kaupungin keskustassa. Jos sinulla on auto kannattaa valita hotelli kauempaa jolloin löytyy myös maksutonta pysäköintiä, eikä hotellikaan ole ylihinnoiteltu.

    • Anonyymi

      Ouöun keskustaan ei autolla kannata edes yrittää mennä,ja eipä siellä muutenkaan enää ole siksi edes myymälöitä.

      • Anonyymi

        Tahallaanhan se on näivetetty. Kuuluu siionistien Uuteen Maailmanjärjestykseen kuten moni muukin asia Suomessa: Kuvitteellinen plandemia nimeltä Korona, autoilun hintojen reilu nosto, Valtatien rapauttaminen, ilmaston jäähtyminen käristekupolin nimellä, hiilidioksidin vähentäminen ilmakehästä kasviston tukahduttamiseksi, koulutuksen alasajo syöksykierteellä, kirkon rapauttaminen Raamatun vastaiseksi, perverssien ylistys ja onhan näitä.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      75
      4301
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      97
      4022
    3. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      58
      2507
    4. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      67
      2367
    5. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      41
      2054
    6. 128
      2014
    7. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      49
      1939
    8. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      54
      1708
    9. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      137
      1696
    10. Miltä meidän

      Riidat näyttäisi ja mistä niitä voisi tulla?
      Ikävä
      56
      1682
    Aihe