Ensimmäisen vuoden aikana hävisi puolet öljystä. :DDDDDDDDDDDDD
1.3TCE
Kaverini osti Datsian
13
81
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä kävi sille toiselle puolikkaalle 👍
- Anonyymi
Meni vaihdon yhteydessä naapurin pellolle.
- Anonyymi
Voi kurjuus, sellainenko se taas Mersun kone olikin ?
- Anonyymi
Tää on just tätä. Ostetaan halpa auto ja sitten ihmetellään kun öljyt ei pysy koneessa. Olenhan jo sanonut että OSTAKAA KERRALLA KUNNON AUTO. Minä ajan volsulla jossa TSI-moottori ryyditettynä DSG-vaihteistolla. Onpahan maukas paketti ajaa.
- Anonyymi
Tää on just tätä. Ostetaan halpa auto ja sitten ihmetellään kun öljyt ei pysy::: Höpö höpö kuomaseni. Asia on näin että omistajalla oli auto vielä osamaksulla ja ulosottomies ajatteli viedä hältä Dusterin maksamattomien verorästien takia . Mutta kun totuus paljastui niin hän laski puolet öljyistä ja otti ne litrat kaniin kun muuta ei häneltä saanut. !!
- Anonyymi
Tää on just tätä. Ostetaan halpa auto ja sitten ihmetellään. NO no no,tuo on taas sulta tietämättömyyttä, Saksalais premium merkit ovat tottuneet hörppimään öljyä ,kun taas monet halppis autot ei syö juuri mitään,tämä on kuitenkin totuus !!
- Anonyymi
Kaverini vaimo ajoi matalan autonsa öljypohjan kiveen ja jatkoi matkaa. Kaikki öljyt tulivat ulos ja moottori hajosi. Onneksi Dusterissa on kunnon maavara.
- Anonyymi
Kaverini vaimo ajoi matalan autonsa öljypohjan kiveen::: Ne matalat saksalaiset !!!!!!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaverini vaimo ajoi matalan autonsa öljypohjan kiveen::: Ne matalat saksalaiset !!!!!!!
Muillahan ei matalia autoja ole, eihän?
- Anonyymi
Ei ole mahdollista ajella puolella öljymäärällä. Kesikää uskottavampia aloituksia.
- Anonyymi
Jonkun kusipään audista oli vuotanut useita litroja öljyä naapuritalon parkkipaikalle.
Hyvä että oli vienyt romunsa pois ennen sateita. Nyt on öljy huuhtoutunut sadevesi putkistoon ja siitä vesistöön. Nämä tsi ja muiden romujen omistajat pitäisi laittaa vastuuseen luonnon saastuttamisesta.- Anonyymi
Olihan heikko provo. Ei ne vuoda öljyä, joskus söivät, mutta ei enää.
- Anonyymi
Hahahahahahaaa. Taitaa olla kateellinen dacia kuski joka tiiraa parvekkeelta hienoa auda. Pinnistä pinnistä. Kyllä sullakin joskus saattaa olla varaa tsi audiin. Tai sitten ei.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun443116Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5081907Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171890Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si771655- 181502
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431388- 261322
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901309Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1101135UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa
Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa1081120