Jos paikalla on ihmisiä jotka kokee olevansa kaikesta ulkopuolisia ja pohtivansa paljon isoja kyysmyksiä niin tehkääpä seuraava persoonallisuustesti:
https://www.16personalities.com/fi/persoonallisuustesti
Jos testin tulokseksi tulee Asianajaja eli INFJ-persoonallisuustyyppi, se lienee syy vaikeuksiisi. Tätä persoonallisuustyyppiä on vain 1% väestöstä.
Jos sait persoonaksi asianajaja niin lue seuraavat artikelit ja seuraava ketju niin havaitset muiden INFJ-persoonien potevan samoja ongelmia.
https://mielenihmeet.fi/infj-persoona-harvinaisin-persoonallisuustyyppi-carl-jungin-mukaan/
https://www.evermind.fi/infj-persoonallisuus/
https://keskustelu.suomi24.fi/t/11466750/persoonallisuustyypit-ja-ihmisten-valinen-yhteys
Ahdistuneet huomio!!
Anonyymi
3
2626
Vastaukset 3
- Anonyymi
Puolustaja.
- Anonyymi
Virtuoosi
- Anonyymi
Missä työskentelet? Voisin antaa sulle palautetta jos vain saan yhteystiedot 😊
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901369
- 46738
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit53660- 20659
- 82650
- 53618
- 47591
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o133587- 51582
Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan191557