Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Läskit naiset

Todella ylipainoiset kunnon läskit naiset on ihania.
7117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niin on Mitt kovasti komppania luonteeltaan.

Äänestä

Salasuhde muutaman vuoden ylipainoisen naisen kanssa. Todella hyvä pantava, pillu tiukempi kuin vaimollani.

Äänestä
  • Taas näitä diipadaapa liibalaaba hupiukkojen löpinöitä

    Äänestä

  • Lihavalla on tiukka

    Äänestä

Niinhän ne on. Ihanaa nähdä ison mahan hölskyvän kun nainen on päällä, ja kun hän on selällään. Kivempaa on myös se, että nainen kiihottuu omasta läskistä vartalostaan.

1Äänestä
  • Seon ihanaa että puhut noin avoimesti sun omasta vaimosta ja äidistä! Nostan hattua sun avoimmuudelle :3

    Äänestä

olen 53v mies ja tykkään yli kaiken läskeistä naisista, he ovat ihanimpia mitä olla voi, harmi vaan kun en löydä mistään sellaista vaikka etsin koko ajan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Todella ylipainoiset kunnon läskit naiset on ihania.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu