Moi elikkä ostin tossa viikko sitten mercedes benz clk. Eilen illalla se oli tyhjökäynnillä ja yritin siitä lähteä liikkeelle mutta auto sammui. Kun virta-avaimesta käänsi niin kaikki sähkölaitteet toimi ja sitkun koitti köynnistää niin startti pyöri muttei saanut kipinää. Mutta tänään aamulla se lähti samantien käyntiin. Tässä nyt mietin että oliko tämä vain hetkellinen vika vai voiko olla jotain vakavampaa.
Mb clk mikä mahtaa olla vikana
Anonyymi
1
128
Vastaukset
- Anonyymi
Vikakoodit lukuun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881297Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341038- 68964
- 39897
- 71863
- 97857
- 75846
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54822Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39774