asunto asiaa

onkos jollain mielipidettä Heinävedellä asemantie 26 olevasta vuokra-asunnosta?
niin tai näin ,mutta suosittelen harkitsemaan erittäin tarkkaan ennenkun laittaa nimen vuokra sopimukseen,,, kannattaa käyttää asian tuntijaa apuna ,jos on kiinostusta tätä kyseistä asuntoa kohtaan!
21806
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä tarkoitat?

Äänestä

on kuulunut eri yhteykssisä,että tämä talo täytyisi asiantuntijan toimesta tutkia ja tarkistaa asumis kunto,jos sitä vuokrataan ihmisille.........?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

onkos jollain mielipidettä Heinävedellä asemantie 26 olevasta vuokra-asunnosta?
niin tai näin ,mutta suosittelen harkitsemaan erittäin tarkkaan ennenkun laittaa nimen vuokra sopimukseen,,, kannattaa käyttää asian tuntijaa apuna ,jos on kiinostusta tätä kyseistä asuntoa kohtaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu