Joko on nopeus tuplaantunut?

Joko on teillä muilla nopeus tuplaantunut niinkuin Sonera lupasi, siis maaliskuun loppuun mennessä? Minulla ei, eikä kyselyn mukaan osata sanoa, koska se tapahtuu. Ilmeisesti odottamaan joutuu ja pitkään, ehkä vuoden loppuun.
2543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Elisalla on tosiaan yli kaksikuukautta myöhässä nopeuden tuplaaminen. Tammikuun loppuun mennessä piti tuplata. Taitaa mennä yli kolmen kuukauden ennenkuin tapahtuu jos tapahtuu. Ei auta soittelut asiakaspalveluunkaan.

Äänestä
  • dna lupas tuplata nopeuden huhtikuun loppuun mennessä ja kas nopeus on tuplattu jo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Edelleen 512 kirjoitti:

Joko on teillä muilla nopeus tuplaantunut niinkuin Sonera lupasi, siis maaliskuun loppuun mennessä? Minulla ei, eikä kyselyn mukaan osata sanoa, koska se tapahtuu. Ilmeisesti odottamaan joutuu ja pitkään, ehkä vuoden loppuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu