🥵 👙 🛀🏼 kylläpä nyt on kuumaa. Onneksi täällä maalla on sisällä vähän viileämpää. Kotona sisällä oli kuumempi kuin ulkona, eikä jäähtynyt vaikka ikkuna oli yön auki.
Mitenkähän muilla menee. Onko lakanat laitettu pakastimeen?
Danny/Kesäkatu
https://youtu.be/bZTlfMdwQBE
Öitä pöitä
8
183
Vastaukset
- Anonyymi
Tuossa ilmalämpöpumpussa on tehokas viilennys. Yläkerran saa ihanan viileäksi, pystyy nukkumaan. Alakerta on kuumempi, siellä joku eri laite, jonka viilennys ei kovinkaan tehokas. Kotona siis tämä, jossa ollaan.
Ikkunaa ei voi missään pitää auki ilman hyttysverkkoa, Hyttyset syövät minut elävältä, valitsevat aina minut, joku sentään pitää minusta 😂Hienoa, että viilennys toimii. Olen kuullut, että jotkut menevät autoon yöksi ja laittavat ilmastoinnin päälle.
Hyttyset ovat äkäisiä tänä vuonna. Minulla on ikkunassa verkko, joka om tarralla kiinni. Ei tule kärpäset eikä hyttyset sisälle.
- Anonyymi
Pitäis laittaa teltta pihalle, siellä olis hyvä nukkua, mutta liian laiska siihen. Onneksi välillä aina viileempää, niin ehtii vähän jäähtyä makkari. Viileitä Öitä sitten vaan, jos nukkua haluaa ja niille muille sitten niitä Villejä ja Kuumia. Billy Idol Hot in the cityhttps://youtu.be/PinBVYKQGeM
Täällä on hyttysiä senverran, ettei telttailu kiinnosta. Kellari ja välieteinen viileät. Nyt sisällä 22 joka ei paha.
- Anonyymi
Täällä meren äärellä on viileämpää kuin sisämaassa!
Huominen päivän ylin on Lahes 32 ja Hesois 26!
https://www.ilmatieteenlaitos.fi/ - Anonyymi
Maalal ei ole katuja vaan raitteja, teitä ja polkuja!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad831332- 50959
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että368791- 142749
- 55689
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän121684- 51648
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38625- 76612
- 56594
