Rattijuopumus Ikaalisten ongelmana

Sanokaas miten rattijuopon himot saatais kuriin ? Vielä jonakin päivänä toi taparattijuoppo teloo jonkun. Auto ainaki pois. Tää siis keskustassa.
2833
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Fiiatit pois yli 20v viiksivalluilta.

Äänestä

Ratttijuopumus ei olisi ongelma jos kaikki olisivat kännissä.

Äänestä

Kommentointi on suljettu.

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sanokaas miten rattijuopon himot saatais kuriin ? Vielä jonakin päivänä toi taparattijuoppo teloo jonkun. Auto ainaki pois. Tää siis keskustassa.

Keskustelu on suljettu, eikä siihen voi enää kirjoittaa.

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu