Tarviiko kukaan alustasarjaa??

Mulla on omassa V70 2.5TDI -98 Veitecin alustasarja joka rajoittaa hiukan vaikeisiin paikkoihin pääsyä. Asfaltilla toimii erinomaisesti. Aattelin vaihtaa vakio iskarit ja jouset. Nyt jäis tuommoset sitte ylimääräisiksi. Voisin myydä edullisesti pois. Ne on ilmeisesti reilu 2vuotta ollu alla.
2522
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

myynnissä? ja miten sais yhteyttä

Äänestä
  • Kyselin eilen minkä hintanen setti on uutena. Maksaa kuulemma 660euroa. JP-Autotuning oli tuon sarjan asentanu reilu 2 vuotta sitten. Iskarit pari senttiä vakioita lyhemmät.
    Otappa yhteyttä jos vielä kiinnostaa ja tarjoo jotain!

    Osoite [email protected]

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


miika kirjoitti:

Mulla on omassa V70 2.5TDI -98 Veitecin alustasarja joka rajoittaa hiukan vaikeisiin paikkoihin pääsyä. Asfaltilla toimii erinomaisesti. Aattelin vaihtaa vakio iskarit ja jouset. Nyt jäis tuommoset sitte ylimääräisiksi. Voisin myydä edullisesti pois. Ne on ilmeisesti reilu 2vuotta ollu alla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu